pedal setini takamadım, yardım??

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: pedal setini takamadım, yardım??

Bende aynı bu modelden almıştım 1. denemede takamadım. Daha sonra kaynar suyun içine bıraktım yarım saat öyle kaldı sudan hemen çıkarıp tek tek taktım yine çok zor oldu ama taktım. Önce üst tarafı taktım aşağı doğru çekerek alt kısmı taktım. Hatta alt kısmı takarken elimi orada sıkıştırmıştım.

mctechnosoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bunun parlak olanı siparis verdim ; mia shine adlı satıcıdan .. bunların bir yararı var mı yoksa görsellik mi sadece??

makromic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gezegen link' Alıntı:
Bende aynı bu modelden almıştım 1. denemede takamadım. Daha sonra kaynar suyun içine bıraktım yarım saat öyle kaldı sudan hemen çıkarıp tek tek taktım yine çok zor oldu ama taktım. Önce üst tarafı taktım aşağı doğru çekerek alt kısmı taktım. Hatta alt kısmı takarken elimi orada sıkıştırmıştım.

bende tırnağımı kırdım ama taktım sonunda ama hiç kolay değilmiş onu anladım. güle güle kullanın :)
mctechnosoft link' Alıntı:
Bende bunun parlak olanı siparis verdim ; mia shine adlı satıcıdan .. bunların bir yararı var mı yoksa görsellik mi sadece??
yok hocam sadece görsellik. ama ufacık bi detay bile olsa benim çok hoşuma gitti umarım kararmaz.