Pedal Seti

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracına pedal seti taktıran var mı? Ben taktırmayı düşünüyorum ama serviste takıyorlar mı veya opele ait bir pedal seti var mı?Bilgisi olan varsa sevinirim.

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanirim opc pedal setleri var ama astra opc olmadigi icin belki insignia opcler ya da daha onceki astra opclerin pedal setleri uygun olabilir. ama irmcherin pedal seti oldugunu biliyorum. pedal setini satin aldiginda servislik bir is olacagini sanmiyorum kendinde takabilirsin bence.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j ler de pedallar katlanabilir değil miydi?
peki yeni pedal seti bu sistemi bozmuyor mu ?

ben eski aracıma almıştım, takayım dedim mahvettim pedalları  :D
yamulttum hepsini sonra sinirden  çekiççç

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Astra J için irmscher'ın pedal seti bu yanılmıyorsam.

i9517750.jpg

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pedal Seti

Aslında ben de pedal setini taktırmayı istiyorum.Özellikle irmscher'ın pedal seti fena değil gibi.Ancak bunu yaptırdığımızda, ve hatta yetkili serviste yaptırdığımızda dahi, pedalların fabrika çıkışlı olan orjinal ayarının (ne bileyim,mesela bunların bir açısı olduğu söyleniyor, Hakan Beyin dediği gibi orjinal pedalların gerektiğinde yaralanmaları önlemek amacıyla katlanabilir olduğu söyleniyor vb.) bozulacağından korkarım.

Bir de genel bir soru sormak isterim izninizle: Herhangi bir ürünün Türkiye katalog fiyatları, montaj filan dahil fiyatlarımıdır yoksa bunlara ayrıca servis ücreti vb. ekleniyor mu?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

alahan1963 link' Alıntı:
Aslında ben de pedal setini taktırmayı istiyorum.Özellikle irmscher'ın pedal seti fena değil gibi.Ancak bunu yaptırdığımızda, ve hatta yetkili serviste yaptırdığımızda dahi, pedalların fabrika çıkışlı olan orjinal ayarının (ne bileyim,mesela bunların bir açısı olduğu söyleniyor, Hakan Beyin dediği gibi orjinal pedalların gerektiğinde yaralanmaları önlemek amacıyla katlanabilir olduğu söyleniyor vb.) bozulacağından korkarım.

Bir de genel bir soru sormak isterim izninizle: Herhangi bir ürünün Türkiye katalog fiyatları, montaj filan dahil fiyatlarımıdır yoksa bunlara ayrıca servis ücreti vb. ekleniyor mu?

Benim pedal seti ile ilgili verdiğim fiyatlar yani servisten aldıklarım işçilik+malzeme+montaj+kdv herşey dahil fiyatlardır ;)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

İşçilik ile montaj aynı şey oldu :)