pedal commander zararları ve faydaları ?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: pedal commander zararları ve faydaları ?

gradient link' Alıntı:
Doğan'a sorma bence... :)

Yok Tolga'ya soruldu soru büyük ihtimalle, bana kimse yakıt sormaz çünkü. (:)

benali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Bu alaman malıymış sprint boster ne malı acep questionnn
mrb. arkadaşlar; pedal commander sprınt boster dan çok ama çok farklıdır. alman ürünüdür ve tüm dünya üretim ve satış standardı belgelerini almış tümdünya ülkelerine resmi satış yapabilen kendini sorunsuzluk ve performans konusun da kanıtlamış bir markadır,buna emi,n olun şu an opis gibi yetkili servislerin dahi satışını yaptığı bir ürün haline gelmiştir.. merak edilen soru sprınt booster  hengi ülkenin ürünüdür.. Yunanistan imalatı bir üründür.. pedal commander ve sprınt boster ı yakından tanıyan her iki cihazıda müşterilerine sunmuş bir kişi olarak deyorum ki.. pedal commander gaz tepkime sistemini çözen 4x4 bir cihaz mukayese bile edilemezler.. hoşçalın...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benali link' Alıntı:
mrb. arkadaşlar; pedal commander sprınt boster dan çok ama çok farklıdır. alman ürünüdür ve tüm dünya üretim ve satış standardı belgelerini almış tümdünya ülkelerine resmi satış yapabilen kendini sorunsuzluk ve performans konusun da kanıtlamış bir markadır,buna emi,n olun şu an opis gibi yetkili servislerin dahi satışını yaptığı bir ürün haline gelmiştir.. merak edilen soru sprınt booster  hengi ülkenin ürünüdür.. Yunanistan imalatı bir üründür.. pedal commander ve sprınt boster ı yakından tanıyan her iki cihazıda müşterilerine sunmuş bir kişi olarak deyorum ki.. pedal commander gaz tepkime sistemini çözen 4x4 bir cihaz mukayese bile edilemezler.. hoşçalın...
Guzel reklam olmuş.
Ama soylediginiz 2 markada ayni gorevi goruyor.
Sprint booster dandik bi urun oldugunu sanmiyorum mantik ayni.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eger bu sistem aracın daha atak olmasını sağlıyorsa tüketimi tabi ki artıracakır.Tabi arabayı zıplatan enerji öndeki arabanın benzin deposundan gelmiyorsa:)

Bu ani hızlanma kapasitesi de aktarma organlarına ek yük getirecektir.

Unutmayın yumuşak kullanmak tüketimi azaltırken, ani kalkış ve duruşlar artırır.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benali link' Alıntı:

Sanki sadece bu soruya muattap olmak (pedal commander reklamı) cevap vermek)için üye olunup yazılmışa benziyor! Yanlışsam affola..

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Sanki sadece bu soruya muattap olmak (pedal commander reklamı) cevap vermek)için üye olunup yazılmışa benziyor! Yanlışsam affola..
evet senı destekliyorum yavuz  special_Yeah

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:

Muhtemelen Sn. benali internette pedal commander sözcüklerini arattığında forumumuzla karşılaştı.  :)
Karşılaşmışken de Sprint Booster & Pedal Commander mukayesesinde Pedal Commander'a +1 dedi.  :)

astralove

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sprintbooster 3 kademeli Yeşil Sarı Kırmızı
Pedal Commender 6 Kademeli 2 Yeşil 2 Sarı 2 Kırmızı

Bide Serviste PedalBox Diye Bişi Satıyolar Onlarda Bu Arkadaşın Pedal Commender Dedigiyle Aynı Görüntüsünde Tutun Kademesine Kadar..

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tarz sistemler uzun vadeli aracın motor ömrünü kısaltır.Örnek 400.000 km ömrü olan bir motor için %5 - %10 arasında hızlı yıpranmaya sebebiyet verir.Bu konu ile ilgili

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LsI5y7-4r3s

izleyebilirsiniz.

yksl62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben kullanan birisi olarak tecrübelerimi paylaşayım. Aracın gerçekten erken toparlanmasını sağlıyor.Ancak yakıt tüketimine fazlasıyla dokunuyor. ben su aralar kullanmıyorum ve tüketimim epey düştü.