Park Sensörü

thunderfury

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Cenmax PS-LC2 park sensörüm vardı, kısa devreden dolayı kutusu çalışmıyor. Sensörlerden gelen kablolar standart mıdır? Farklı bir marka alsam sadece kutusu için, önceki sensör kabloları uyum sağlar mı sizce?

Teşekkürler.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Cenmax PS-LC2 park sensörüm vardı, kısa devreden dolayı kutusu çalışmıyor. Sensörlerden gelen kablolar standart mıdır? Farklı bir marka alsam sadece kutusu için, önceki sensör kabloları uyum sağlar mı sizce?

Teşekkürler.
Bendede buna benzer bir sorun var..Benimde sensörlerden biri çalışmıyor..Tekrar hat çekmekle uğraşmamak için sensörü tampondan çıkardım,kabloyu kestim şimdi yeni alacağım sensörlerden birini o kestiğim kabloya bağlıycam..Sizinde biraz buna benziyor...Fark edeceğini düşünmüyorum..Tahminimce olur...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dün bozuk olan sensörü sağlam sensör ile değiştirdim..Anten kablosunu biraz andırıyor..Dış teller ve iç teller var..Sağlam sensörü Birbirlerine şase olmayacak şekilde diğer bozuk olan sensörün kablosunu keserek bağladım ve çalıştı..Bilginiz olsun...

thunderfury

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Almak istediğim farklı bir sensör satıcısına sordum, sensör yazılımları farklıdır uyum sağlamaz dedi. Siz aynı sensör markasını mı kullandınız?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Almak istediğim farklı bir sensör satıcısına sordum, sensör yazılımları farklıdır uyum sağlamaz dedi. Siz aynı sensör markasını mı kullandınız?
Orta bölümdeki plakanın solundaki sensörü söktüm köşedeki bozuk sensörle değiştirdim ama Ustanın söylediği bana mantıksız geldi.Sonuçta kablo ve tellerden oluşuyor.Standart park sensörlerinin kablo ve bağlantılarının aynı olduğunu düşünüyorum..Şahsi fikrim,bir sorun çıkmaz..