Park halindeki aracımı arka tamponunda göçükle bulmam ve tamiri

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm, sayın opel forum sakinleri
Geçen haftalarda başıma bir olay geldi. Çok yoğun olduğumdan buraya olayı taşıma fırsatı bulamadım. Ancak yazabiliyorum.

Öğlen arası park ettiğim park yerinde olay gerçekleşti.
İşe gitmiştim. Rutininde işliyordu herşey.
Sabahtan iş yerime geldiğimde kumanda ile kapısı açılır kapanır otoparka aracımı parketmiştim.
Öğleleyin çıkmak zorunda kaldım ve aracımı yolun karşısındaki acil otoparkına parkettim. Araçların giriş çıkış yaptığı yerin yakınına. Olay tam burda gerçekleşti.
Tam 4 saat içinde olan olmuş, arka tamponuma bir pick up yahut köy minübüsü tarzı bir araba vurup kaçmış.
Plastik arka tamponda devasa bir göçük.
arka tampon.2.jpg
Tabi sonrasında tamirini kendim yaptım.
Evdeki saç kurutma makinasını taktım prize. Isıttım arkadan ittirdim ve tamamiyle eski haline geldi. Yüzeyel sıyrıklar hariç eskisi gibi oldu :)
Çok can sıkıcı olan bu durumu ucuza atlattım. Tabi sanayiye götürüp fiyat alma serüvenimden bahsetmiyorum. 150 liraya yapacaktı kaportacı. Kendim halledince birazcık daha ucuza kapatmış oldum :) Herkese hayırlı günler, kazasız belasız günler dilerim. Aracımı park çıkışına bir daha asla koymam. Bunu da tecrübe ile öğrenmiş oldum.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Son halinide paylassaydiniz faydali olurdu. Gecmis olsun

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam geçmiş olsun. Bu tarz çözümleri bende çok izliyorum :) Hatta sıcak suyla eski haline getiren videolarda vardı. Ustaların krizi fırsata çevirmeleriyle ayrı bir konu tabiki...

• Beğen
Tepkiler: emir_faruk

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son hali Screenshot_20190422-175341_Gallery.jpg

Son düzenleme:

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize