Parça temini

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Parça temini

öncelikle ugraştığınız için canı gönülden teşekkür ederim.fiyatlar bana da çok yüksek geldi.opel genel olarak parçalarını çok pahalıya satıyor.anlaşılan o ki bu sadece türkiyeye mahsus bir olay değil.€ da 3 tl civarına dayandı.TR den almak daha ucuza bile gelebilir

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim hocam. Helal olsun ne demek.

Euro kurunun yüksek olması fiyatları çok kötü etkiliyor malesef. Örneğin 1 Euro 1,30 TL olsa, şu fiyatlar bence muazzam. Ancak 150 Euro'luk bir ürünü 3'le çarpınca 450 TL gibi bir kabus çıkıyor ortaya.

sallierim link' Alıntı:
öncelikle ugraştığınız için canı gönülden teşekkür ederim.fiyatlar bana da çok yüksek geldi.opel genel olarak parçalarını çok pahalıya satıyor.anlaşılan o ki bu sadece türkiyeye mahsus bir olay değil.€ da 3 tl civarına dayandı.TR den almak daha ucuza bile gelebilir

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşım tekrardan çok teşekkürler burada emek olduğu belli ancak dediğin gibi kur farkı çok fazla

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim. Bunu bizim kuzenle biraz önce konuştum. Dedi ki 1-2 yıl sonra o parçalar uygun fiyatlara iner. O zaman ihtiyaç hasıl olursa bakarız tekrar dedi. Hala bizimle gırgır geçiyor :D siz zenginsiniz diyor :D :D

firstemperor link' Alıntı:
arkadaşım tekrardan çok teşekkürler burada emek olduğu belli ancak dediğin gibi kur farkı çok fazla

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burada paylaşmamışım :) fiyatlar euro arkadaşlar. Ama bulunmayacak bir parça yok bilginiz olsun yinede. Kritik bir parça gerekli olduğunda bazen fiyatın önemi olmuyor. Yukarıda fiyatlarla ilgili yorumlarıda okursanız sevinirim.

Not : Ürün fotoğrafları temsilidir. Fakat bire bir aynı ürünlerdir. Fotoğrafları sağdan soldan topladık dün gece.
Saygılar.

[img=524x600]http://hizliresimyukle.com/images/2014/01/08/8SXm.jpg[/img]
[img=662x600]http://hizliresimyukle.com/images/2014/01/08/1IaxY.jpg[/img]
[img=479x600]http://hizliresimyukle.com/images/2014/01/08/UqBDg.jpg[/img]
[img=462x600]http://hizliresimyukle.com/images/2014/01/08/Jb3Au.jpg[/img]
mQHV.jpg

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardac link' Alıntı:
Rica ederim. Bunu bizim kuzenle biraz önce konuştum. Dedi ki 1-2 yıl sonra o parçalar uygun fiyatlara iner. O zaman ihtiyaç hasıl olursa bakarız tekrar dedi. Hala bizimle gırgır geçiyor :D siz zenginsiniz diyor :D :D
tabi canım biz zenginiz devletimiz fakir. gelsin burda çalışsın bakalım asgari ücretle anlar kim zenginmiş 011zaa 012uhu

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam, j kasalarda 3 buton yokmu? kilitle/aç/bagaj aç. kodlamanın nasıl yapıldığını bilmiyorum ama eğer dediğim gibi 3 buton ise biri iptal olur yanılmıyorsam.

Jlozde link' Alıntı:
Bu Çift buton olan Opc anahtar bizim j kasa astralarda kullanılırmı kodlatsak ?

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim sayemizde biniyorsun o bmw'ye diye bende ona takılıyorum :) almanya türkiyeye sattığı araçlarla kalkındı diye :) şaka bir yana size katılıyorum.

firstemperor link' Alıntı:
tabi canım biz zenginiz devletimiz fakir. gelsin burda çalışsın bakalım asgari ücretle anlar kim zenginmiş 011zaa 012uhu

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardac link' Alıntı:
yurt dışından geliyor. kullanılmış fiyatı uygun araçların trafik kaydı iptal edilip parçalanıyor. bu parçalarda yurt dışında burdaki hurdacı mantığında ihale tipi toptan alınıyor. araçlar kazalı değil, sadece trafikten çekilmiş ve parçalanmış araçlar yani

Cosmo far var mi peki? Sag-sol iki tane alicam.