Özeleştiri...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Açıkçası ilk opelim...Benimkiside fanatiklik değil alışkanlık oldu sanıırm...Bu aracı kullandıktan sonra daha pahalı ve yüksek model araçlara bakıyorum ve başlıyorum kıyaslamaya...Nedense hep astra ağır basıyor...Açıkçası değiştirmek ve bu araçtan kopmak zor geliyor...Bu araçtan değiştirmek istediğim tek şey şanzıman olurdu sanırım...Bir ara niyetlendim ama nedense Yine astra j üst modellere bakarken buldum kendimi...ALmam dediğim Astra K ve Mokka lara bakarken buluyorum kendimi...Fanatiklik değilde Alışkanlık yarattığını gördüm..Nedense bir bağ oluşuyor :) ....
Bu arada...Öncelikle Hayırlı Olsun @Hasip kardeşim...Allah kaza bela vermesin...Sen 100 bin üzerinde araba almaya sıcak bakmıyordun...ALmam falan diyordun...Bende ne yapalım 100 binden sonra araçları hurdayamı çıkaralım demiştim...Şaşırdım :) ...İnsignia fikrini değiştirmiş sanırım...Ama iyi yapmışsın...Bayadır istiyordun bu aracı almayı...Güle güle kullan...

Çok teşekkür ederim abi, evet 100 bin konusunda bir takıntım var :) Ancak konu dizel olunca ve 100 bin altındaki dizellerin kilometre oynanmış olma ihtimalinden dolayı bu şekilde bir tercihte bulundum... İnsignia canmış yakında detaylı bir tanıtım yaparım inş. :)

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben özellikle opel aramıyorum 4 opel aracım oldu. hepsi de denk geldi. fanatik değil. son aracım focustu astra dan çok kötüydü. şimdi arabam yok olursa bakalım ne denk gelir Allah ne kısmet eder.

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve Blackram