özel plaka

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: özel plaka

onur-gul link' Alıntı:
bi soruda ben sorayım bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
ben görev icabı ığdırdayım. burası küçük oldugundan fazla araç sayısıda yok. ben plakada GO 034 istiyorum ama şuan burada verilen plaka harflarinden sıra DL grubunda. yani benim istedigim harflerin açılmasına çok var gözüküyor. bu istedigim harflerdeki plakayı almamamın bi çaresi varmıdır yoksa olanlar içindenmi seçmek gerekecek.
??

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

benim bu konuda bilgim yok ama tahminimce olanlar içinden seçersiniz gibime geliyor

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

İstanbul Şartlarında olsa herhangi bir açıklama yapılabilir .. Çünkü İstanbulda İlçelere göre plakalar ayrılmış durumda Ordada Öylemi ?

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:
İstanbul Şartlarında olsa herhangi bir açıklama yapılabilir .. Çünkü İstanbulda İlçelere göre plakalar ayrılmış durumda Ordada Öylemi ?
o konuda tam benimde bilgim yok. ama öyle olsa bile yine istediğim harfler ilçelerdede yok bildigim kadarıyla. ben merkezdeyim ve şuan en son DL harfleri verilmiş durumda

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

onur-gul link' Alıntı:
o konuda tam benimde bilgim yok. ama öyle olsa bile yine istediğim harfler ilçelerdede yok bildigim kadarıyla. ben merkezdeyim ve şuan en son DL harfleri verilmiş durumda

Muamelici Tanıdığınız varsa söyleyin bir araştırsın eğer istediğin plaka varsa size söyler biraz bağış yaptınızmı alırsınız plakayı ama öyle bir şansınız yoksa mecbur verileni almak zorundasınız ..

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anladım. teşekkürler. biraz araştırma yapayım. ona göre bişeyler yapmaya çalışıcam