Otomatik sanziman yag borusu.

Yukseldeniz4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar gecen gun kaputu acayim dedim soyle sagina sokuna bakayim derken yaglanma gordum biraz takil edince elimi sanzimanin yag hortumlarina uzattim hidrolik hortumun tam preslendigi yerde yag damlasi vardi internetten biraz arastirdim ama bu hortumu bulamadim acaba diyorum sanayide hortumcuya gitsem yaparmi?
Yedek parca nereden temin ediyorsunuz?
Tesekkurler.Screenshot_2019-01-06-18-09-19.png

Ekli dosyalar

• 20190102_164047.jpg
    20190102_164047.jpg
    164.7 KB · Görüntüleme: 211

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sorunu cozdunuzmu bendede var ayni sorun yeni farkettim

Yukseldeniz4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunu cozdunuzmu bendede var ayni sorun yeni farkettim
Merhaba gec gordum kusura bakmayin opel astraj team basvurdum sorunla ilgili ilgilenen olmadi bende chvy cruze lpg ariza ve cozumlerine yazdim sonucda ayni sanzimani kullaniyoruz 6t40 herneyse oradaki arkadaslar cok yardimci oldular sanayide oto tamircisinde veya otomatik sanzimancida bu boruyu sokturup hidrolik prescilerde yeni hortum kullanip pres ettirebiliyormusuz nitekim ben t.dag yasadigim icin burdaki otomatikcililere basvurdum soktuler fakat pres yapan yer bulamadik biz yapamayiz makinesi yok dediler bende istanbula yolum dustugunde yaptiricam gungoren oto sanayi sitesinde yapilabiliyirmus islem cok basit max.100tl bazi arkadaslarda cikma alip takmislar 100 -150 tl ye cikan parcayi 30 tl preslettirip bagaja atmislar tarin baska bir gun lazim olur diye ben suan bu sekilde geziyorum tekirdagda bu isi yapabilen hidrolik presci yok malesef :/

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Merhaba gec gordum kusura bakmayin opel astraj team basvurdum sorunla ilgili ilgilenen olmadi bende chvy cruze lpg ariza ve cozumlerine yazdim sonucda ayni sanzimani kullaniyoruz 6t40 herneyse oradaki arkadaslar cok yardimci oldular sanayide oto tamircisinde veya otomatik sanzimancida bu boruyu sokturup hidrolik prescilerde yeni hortum kullanip pres ettirebiliyormusuz nitekim ben t.dag yasadigim icin burdaki otomatikcililere basvurdum soktuler fakat pres yapan yer bulamadik biz yapamayiz makinesi yok dediler bende istanbula yolum dustugunde yaptiricam gungoren oto sanayi sitesinde yapilabiliyirmus islem cok basit max.100tl bazi arkadaslarda cikma alip takmislar 100 -150 tl ye cikan parcayi 30 tl preslettirip bagaja atmislar tarin baska bir gun lazim olur diye ben suan bu sekilde geziyorum tekirdagda bu isi yapabilen hidrolik presci yok malesef :/
Nekadar yag,eksilttigine nasil,bakiyorsunuz sanzumani,yagsiz,birakmayak sonra