Oto Kurtarıcı Fiyatları

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün bir dostumuzun aracı arıza yapmış.Sigortası trafk sigortası olduğu için (inatla kasko yaptırmıyor) yol yardımı için ekstra prim ödememiş.Bu nedenle sigorta çekici göndermeyi reddetmiş.Kendisi bir kaç yere sormuş 15 km yol için çekiciler 150 liradan başlayı 220 liraya kadar fiyat vermişler.Arkadaşlar para yağmasımı var bu nasıl bir fiyattır.15 km de yakacağı 30 lira olsa 120 lira cbine kalıyor adamın.Hepten galericiliği bırakıp alayım 10 tane çekici çalıştırayım daha iyi.Günde 1200 lira para.Üstelik istanbulda çekici her an ihtiyaç.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece kurtarıcı olsa iyi birçok ürün ve hizmet için fahiş fiyatlar ödüyoruz. her taraf fırsatçılarla dolmuş.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben 50 metre ilerideki tamirciye (tamircinin hemen arkasındaki otoparkta bekleyen) kurtarıcı çağırmaya kalktım, benden dünyanın parasını istedi, araya eş dost tanıdık koyduk da adamın gönlünü ancak yapabildik. O sinirle ben de aynı şeyi düşünüp "alayın bir tane kurtarıcıda hayatım kurtulsun" dediğimde tamircideki polis bile "abi çalıştırmazlar, onların bile mafyası var" demişti.

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en mantıklısı trafik sigortasını çekicili yaptırmak çok işe yarıyor ben iki kez yolda kaldım ikisindede çok işime yaradı :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 50 metre ilerideki tamirciye (tamircinin hemen arkasındaki otoparkta bekleyen) kurtarıcı çağırmaya kalktım, benden dünyanın parasını istedi, araya eş dost tanıdık koyduk da adamın gönlünü ancak yapabildik. O sinirle ben de aynı şeyi düşünüp "alayın bir tane kurtarıcıda hayatım kurtulsun" dediğimde tamircideki polis bile "abi çalıştırmazlar, onların bile mafyası var" demişti.

Zaten oto kurtarıcılarda çalışanlara bir bakın, çok büyük bir çoğunluğu hayattan beklentisi olmayan tipler :) Mafyalaşmaları normaldir :) Bir de polis diyorsa bunu daha diyecek söz yok :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben iki kez kullandım ikisindede para vermedim onu bilirim ben :)

Bir de sigortanda onu yaptırmayı es geçtiğini düşünsene.15 km ye 150 lira :) Çok kişiye sigortalarına ekstralar yaptırmalarınıtavsiye ediyoruz da kaç def yolda kalcam ya diye cevap alıyoruz yolda kalınca da böyle isyan ediylar :)

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi zaten 15 20 tl farkı var yolda kalmasanda önemli değil yani 15 20 tl den kaçıyolar 150 200 tl gidiyor araya :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi zaten 15 20 tl farkı var yolda kalmasanda önemli değil yani 15 20 tl den kaçıyolar 150 200 tl gidiyor araya :)

Keşke herkes senin gibi düşünebilse :)