orjinal pas pas

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: orjinal pas pas

benim araç 2 sene oldu, 2 senedir orjinal halı paspasları kullandım
ama kışın paspasların üzerine ön kısıma ekstra bir paspas atmıştım
herhangi bir sıkıntı olmadı, tabi düzenli olarak temizlemiştim
Plastik paspasları da iyi bir marka almak lazım çünkü onların çoğu plastik kokuyor

Odak bayinde havuz paspas mevcuttu, kenarlarıda kaplıyor ve alt kısıma hiçbir şekilde toz toprak geçmiyor
inceledim çok beğendim

vkorgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımla da küllük + çakmak gelmedi. ben de bir önceki corsa d ile gelen küllüğü orta konsoldaki boşluğa koydum.
ancak nikelajlı olmayıp, kenar kısmı piyano black. benim sormak istediğim kapağın üstüne yuvarlak bir sticker uygulayan oldu mu ? bu opel logosu veya opelsizasla stickeri olabilir.

2012 astra j su mavisi 1.3 cdti sport

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinal paspasları çok iyi bence içeriği küçük kareler halinde olduğu için ayakkabıdaki suyu üzerinde tutmaya yeterlidir..
(bu arada kusura bakmayın küllük & tiryaki seti başlığı altına yazıyoruz, bu terbiyesizliğide ben yapmışım  :)  linkteki sitede paspasları görünce düşünmeden yazıverdim herkesten özür dilerim.. )

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by_lotto link' Alıntı:
orjinal paspasları çok iyi bence içeriği küçük kareler halinde olduğu için ayakkabıdaki suyu üzerinde tutmaya yeterlidir..
(bu arada kusura bakmayın küllük & tiryaki seti başlığı altına yazıyoruz, bu terbiyesizliğide ben yapmışım  :)  linkteki sitede paspasları görünce düşünmeden yazıverdim herkesten özür dilerim.. )
konu paspas bölümüyle birleştirildi zaten
bu konudan devam edebiliriz paspas konusuna

ssyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar,

haftasonu servisten 80 TL ye orjinal kauçuk  paspas aldım astra için. aslında fiyatı 140-150 gibi birşey dedi ordaki arkadaş. kampanya ya girdi yeni dedi. Ben Erdemir ler den aldım. ihtiyacı olan varsa servislere sorabilir.