orjinal astra ekranı değişmiyor

enzumin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2014 astra hb 1.6 dizel 136 hp aracın 7 inçlik ekranının değişmediğini, yani kendi istediğim bir multimedya cihazı takamayacagimı, aracın kabul etmediğini söylediler.
Konu hakkında bilgisi ve fikri olan varsa lütfen paylaşın. Şimdiden çok teşekkürler

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: orjinal astra ekranı değişmiyor

enzumin link' Alıntı:
Arkadaşlar 2014 astra hb 1.6 dizel 136 hp aracın 7 inçlik ekranının değişmediğini, yani kendi istediğim bir multimedya cihazı takamayacagimı, aracın kabul etmediğini söylediler.
Konu hakkında bilgisi ve fikri olan varsa lütfen paylaşın. şimdiden çok teşekkürler
֖ncelikle kendinizi tanıtırsanız linkte iyi olur http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0  .Ben olsaydım orjinallikten şaşmazdım değiştirmezdim ekranı.Belki özelliği diğer multimedia cihazlara göre az olabilir ama sıfır sıkıntı.Yetkili servis değiştirmez garanti dışı kalacak diye. Dışarıya sormanız lazım

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enzumin link' Alıntı:
Konu hakkında bilgisi ve fikri olan varsa lütfen paylaşın. Şimdiden çok teşekkürler
welllcommee

enzumin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar teşekkür ediyorum alakanız için
enzumin link' Alıntı:

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

enzumin link' Alıntı:
Olur mu öyle şey ya? Her inç multimedya cihazı var. Aracın kabul etmeme gibi bir durumu olamaz. Belki o kısıma uygun olan cihazlar örneğin direksiyon kumandasını vs. desteklemiyordur ama araç cihazı kabul etmiyor demek bence sallamasyon bir ifade.

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Olur mu öyle şey ya? Her inç multimedya cihazı var. Aracın kabul etmeme gibi bir durumu olamaz. Belki o kısıma uygun olan cihazlar örneğin direksiyon kumandasını vs. desteklemiyordur ama araç cihazı kabul etmiyor demek bence sallamasyon bir ifade.
bnde de c500 var bende değiştirmeyi düşündüm.bende aynı cevaba ulaştım.kabul etmeme değil de verimli çalışmıyormuş ürün.forumda birisi de taktırıp geri söktürmüştü.mesela radyo tuşuna basıyorsun başka birşey yapıyor, bunun gibi hatalar veriyormuş.gm türkiye ye mail atmıştım bu konuda dönüş yaptılar bana telefon ile.orda da verimli çalışmayacağını söylemişlerdi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

bysmail link' Alıntı:
bnde de c500 var bende değiştirmeyi düşündüm.bende aynı cevaba ulaştım.kabul etmeme değil de verimli çalışmıyormuş ürün.forumda birisi de taktırıp geri söktürmüştü.mesela radyo tuşuna basıyorsun başka birşey yapıyor, bunun gibi hatalar veriyormuş.gm türkiye ye mail atmıştım bu konuda dönüş yaptılar bana telefon ile.orda da verimli çalışmayacağını söylemişlerdi.
GM Türkiye'nin haricinde Cyclone ve Necvox gibi cihazları ülkemize getiren Esse Grup ile irtibata geçebilirsiniz hocam. Bence tatmin edici bir yanıt vereceklerdir. Netice itibariyle, cihazın kurulumunda tek tek de olsa tuşlar ayarlanabilir durumda. Benim eski sayılabilecek Necvox cihazımda bile tuş ayarlama seçeneği bulunmakta.

Deneyip, neticeyi yazarsanız müteşekkir oluruz. :)

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

GM Türkiye'nin haricinde Cyclone ve Necvox gibi cihazları ülkemize getiren Esse Grup ile irtibata geçebilirsiniz hocam. Bence tatmin edici bir yanıt vereceklerdir. Netice itibariyle, cihazın kurulumunda tek tek de olsa tuşlar ayarlanabilir durumda. Benim eski sayılabilecek Necvox cihazımda bile tuş ayarlama seçeneği bulunmakta.

Deneyip, neticeyi yazarsanız müteşekkir oluruz. :)
esse grupa da yazdım onlardan da aynı cevabı aldım :)

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok ilginç bir durum hakikaten. Şaşırdım.

kardeşim hayat bundan ibaret:)