Orijinal Bluetooth taktırma hk.

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, hem opel ailesine hem opelsizasla.com ailesine yeni katıldım. İşe başlamam nedeniyle bir arabaya ihtiyacım oldu ve uzun süredir hayranı olduğum opel astra j kasalardan enjoy 1.4 Turbo'suna gücüm yettiği için temiz bir tanesini bulup aldım, satın alma öyküm biraz tuhaf ve rastlantısal gerçekleştiği için ne çok kapsamlı bir araştırma yapabildim ne de sonrasında araca bir şeyler eklettim. İşim gereği telefonda epey konuşuyorum ya da radyodan dinlemek yerine telefonumdan bluetooth ile müzik dinlemeyi tercih ediyordum şu zamana kadar fakat aracımda bluetooth özelliği malumunuz olduğu üzere yok. Ben de taktırayım bari dedim ve araştırmalara başladım, sitede araştırmalarım sonrası cyclone vb navi aletleriyle bunun sağlanabildiğini gördüm, çektiğiniz fotoğrafları ve videoları izledim. Böyle bir şey taktırmak yerine sadece araca bluetooth ekletemiyor muyuz yetkili servislerinde? Yani sadece direksiyondaki tuşlarla yönetebileceğimiz bir bluetooth taktırma imkanımız yok mudur? Yabancı sitelerde videolarda gördüğüm kadarıyla bu mümkün fakat sitede gördüğüm kadarıyla daha ziyade sözünü ettiğim programlar tercih ediliyor sanırım. Bunların artısı ve eksisi nedir acaba?

Bir de dipnot sorusu düşeyim; 1 haftadır herkeslere övdüğüm ses kalitesine bugün ne olduysa nazar değdi ve cızırtılı-parazitli ses çıkmaya başladı, hatta yer yer müziğin sesi iyice kesilip gidip gelmeye başladı, bununla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar gördüm sitede fakat 1 haftadır böylesi bir sorun yokken bir anda çıkmış olmasının sebebi ne olabilir acaba? AUX girişinden müzik dinledim ama onun böyle bir şeye sebep olacağını pek sanmıyorum, bu konularda foruma alışana kadar yardımlarınızı bekliyor hepinize sevgiler/saygılar sunuyorum  :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Orijinal Bluetooth taktırma hk.

Bluetooth kitleri var uyumlu ancak kimse tercih etmiyor maliyetleri 800 lira civarında olduğundan dolayı. Navigasyon takarak her işlemi karşılamak varken sadece bluetooth için o kadar para mantıksız geliyor. Ses ile ilgili antenle alakalı sorun olabilir. Farklı birşey aklıma gelmedi şu anda.

Artı eksi olarak cihazların artıları özelliğine göre değişir ancak genelde navigasyon getirisi film veya görüntü izleme ve büyük ekran gibi getirileri var. Tabi yanında usb,bluetooth geri görüş kamerası getirir. Eksileri ise bazıları orjinalliği bozuyor iyi düşünmek gerek.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

albertxx link' Alıntı:
Bluetooth kitleri var uyumlu ancak kimse tercih etmiyor maliyetleri 800 lira civarında olduğundan dolayı. Navigasyon takarak her işlemi karşılamak varken sadece bluetooth için o kadar para mantıksız geliyor. Ses ile ilgili antenle alakalı sorun olabilir. Farklı birşey aklıma gelmedi şu anda.

Artı eksi olarak cihazların artıları özelliğine göre değişir ancak genelde navigasyon getirisi film veya görüntü izleme ve büyük ekran gibi getirileri var. Tabi yanında usb,bluetooth geri görüş kamerası getirir. Eksileri ise bazıları orjinalliği bozuyor iyi düşünmek gerek.

+1

Orjinallik olayına da katılmıyorum (şahsi görüşüm) piyasadaki çoğu aletin ana ekranı kırmızı olduğundan tuşlarla uyum sağlıyor.

Diğer söylenenlerin tamamına katılıyorum :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:

+1