OpelsizAsla Bahçeşehir Ekipler Amirliği Buluşması. ((:

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Ynt: OpelsizAsla Bahçeşehir Ekipler Amirliği Buluşması. (:)

Ben akşam 7:30 gibi müsait olurum. Eşimi Bizim Evler üst geçitten arabayla almam gerekiyor. Servisi ıspartakule'ye girmiyor maalesef. Bu arada ıspartakule'ye yakın bir noktada buluşacaksak beni alabilir misin ֖zdemir, buraları hiç bilmiyorum yer bulmak için kaybolmayalım :) Bir sonraki buluşmada da ben seni alırım  :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut Hoca link' Alıntı:
Ben akşam 7:30 gibi müsait olurum. Eşimi Bizim Evler üst geçitten arabayla almam gerekiyor. Servisi ıspartakule'ye girmiyor maalesef. Bu arada ıspartakule'ye yakın bir noktada buluşacaksak beni alabilir misin ֖zdemir, buraları hiç bilmiyorum yer bulmak için kaybolmayalım :) Bir sonraki buluşmada da ben seni alırım  :)

Nedemek alırım tabi Umut, detayları Pazartesi konuşuruz

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Teşekkürler, pazartesi günü gün içerisinde görüşürüz. Özelden cep numaramı gönderiyorum.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Umarim olur, ama olmasada sen genc adamsin arabasiz da katilabilirsin, atla otobuse gel alirim biryerlerden seni :)

Kısmet abi :) Gerçi her ay fix istanbula geliyorum ama şu tarihleri tuturamadım bir türlü :) Teşekkürler abi :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut Hoca link' Alıntı:
Teşekkürler, pazartesi günü gün içerisinde görüşürüz. Özelden cep numaramı gönderiyorum.

Tamamdır birader greatt

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Dostlarım Bahçeşehir Gölet'in oradaki Budur Et'te bir araya geliyoruz yarın akşam. Ben iş çıkışı gelebileceğim için sanırım gelişim 8'i bulacak, daha erken gelecek dostlarımızı da bekliyoruz ama. :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Dostlarım Bahçeşehir Gölet'in oradaki Budur Et'te bir araya geliyoruz yarın akşam. Ben iş çıkışı gelebileceğim için sanırım gelişim 8'i bulacak, daha erken gelecek dostlarımızı da bekliyoruz ama. :)

Yanlış anlaşılma olmasın mekan gölet de değil, gölete giden cadde üzerinde cami var, ana caddeden ayrılıp caminin yanından yaklaşık 500m yukarıya çıkıyoruz ( cami sağımızda Mypide solumuzda kalacak)  sağımızda TD Trakya Et Dünyasından sağa girdiğimizde  mekana ulaşabiliyoruz. Saat 18:30 18:45 gibi mekanda olmayı planlıyorum saat 19:15 gibi mekandan ayrılıp Ispartakuleden Umut hocayı alıp döneceğim. Akşama görüşmek üzere herkese iyi günler...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Yanlış anlaşılma olmasın mekan gölet de değil, gölete giden cadde üzerinde cami var, ana caddeden ayrılıp caminin yanından yaklaşık 500m yukarıya çıkıyoruz ( cami sağımızda Mypide solumuzda kalacak)  sağımızda TD Trakya Et Dünyasından sağa girdiğimizde  mekana ulaşabiliyoruz. Saat 18:30 18:45 gibi mekanda olmayı planlıyorum saat 19:15 gibi mekandan ayrılıp Ispartakuleden Umut hocayı alıp döneceğim. Akşama görüşmek üzere herkese iyi günler...

Ben kaybolunca beni kim bulacak? (:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ben kaybolunca beni kim bulacak? (:)

Yandexi değilde beni dinlersen kaybolmazsın birader  005hihih

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Yandexi değilde beni dinlersen kaybolmazsın birader  005hihih

Ama sen yan koltuğumda durmuyorsun ki, yanıma geldin de Yandex'i mi seçtim. ((:)

Benim sorunum gözlerimin iyi görmemesi, senin etrafta söylediğin hiçbir şeyi ve tabelaları göremediğim için bodoslama gidip kayboluyorum, Yandex'teki abla sık sık Turn Right diye bağırıyor en azından. (:) Hoş o da bazen tam dönüşte turn right diyor, dönemiyorum kızıyor bana, rotadan çıktın deyip tekrar hesaplıyor rotayı. (:)