OpelsizAsla Bahçeşehir Ekipler Amirliği Buluşması. ((:

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OpelsizAsla Bahçeşehir Ekipler Amirliği Buluşması. (:)

GNSpower link' Alıntı:
Gelsin gelsin, yol dediğin ne ki. (:)

Abiler söz verememekle birlikte orada olmayı çok istediğimi bilin istedim. Böyle muhabbete mesafe işlemez de iş durumumla ilgili çok emin değilim. Halen bayram tatili sonrası işlerimi toparlamaya çalışıyorum. Sizi bilgilendireceğim muhakkak. Gelemesek bile hakkını verir Bahçeşehir Park ve Bahçeler Müdürlüğü şüphemiz yok :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Abiler söz verememekle birlikte orada olmayı çok istediğimi bilin istedim. Böyle muhabbete mesafe işlemez de iş durumumla ilgili çok emin değilim. Halen bayram tatili sonrası işlerimi toparlamaya çalışıyorum. Sizi bilgilendireceğim muhakkak. Gelemesek bile hakkını verir Bahçeşehir Park ve Bahçeler Müdürlüğü şüphemiz yok :)

Eyvallah Burak umarım gelirsin, gelemezsen de gönüllerin bir olduğunu biliyoruz.

Umut Hoca link' Alıntı:
Buluşma detaylarını bir ara alabilir miyiz şefim  :) Ramazanda bitti Doğan artık mangalın hakkını veririz ;)

Umut Gölette zabıta mangalcı avı yapıyor  aman yakalanmayalım :D şaka bir tarafa genel bir mangal buluşması da hayalimiz bu arada...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok katılmak istiyorum buluşmalara ama malum istanbula gelip gitmek eziyet olur :( Sapanca gölü, gölkaypark, kartepe gibi güzide yerlerde buluşma yaparsanız katılırım :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Çok katılmak istiyorum buluşmalara ama malum istanbula gelip gitmek eziyet olur :( Sapanca gölü, gölkaypark, kartepe gibi güzide yerlerde buluşma yaparsanız katılırım :)

Berat bir sonraki mesajda " ya aslında bizim evin arkasında bir bahçe var " demenden korkuyorum :)

Şaka bir tarafa aslında kışa girmeden Ankara ve diğer şehirlerinde katılabileceği bir orta noktada genel buluşma süper olurdu...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Berat bir sonraki mesajda " ya aslında bizim evin arkasında bir bahçe var " demenden korkuyorum :)

Şaka bir tarafa aslında kışa girmeden Ankara ve diğer şehirlerinde katılabileceği bir orta noktada genel buluşma süper olurdu...

Abi arkada dağ var temiz hava baraj filan :D İstanbul'un kalabalığından trafiğinden uzak ohhh mis :) Şaka bir yana ortak bir nokta çok iyi olur. Bizde mahrum kalmayalım etkinliklerden :)

mastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıntılar belli oldu mu arkadaşlar ?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mastra link' Alıntı:
ayrıntılar belli oldu mu arkadaşlar ?

Pazartesi aksami 7-8 gibi olur sanirim genelde is cikisi bulusuyoruz, hatta ben ve musait olan arkadaslar biraz daha erkende bulusabiliriz. Yer de cok sorun olmaz ama yinede yarin aksama kadar belirlenir sanirim

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Abi arkada dağ var temiz hava baraj filan :D İstanbul'un kalabalığından trafiğinden uzak ohhh mis :) Şaka bir yana ortak bir nokta çok iyi olur. Bizde mahrum kalmayalım etkinliklerden :)

Umarim olur, ama olmasada sen genc adamsin arabasiz da katilabilirsin, atla otobuse gel alirim biryerlerden seni :)

mastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Pazartesi aksami 7-8 gibi olur sanirim genelde is cikisi bulusuyoruz, hatta ben ve musait olan arkadaslar biraz daha erkende bulusabiliriz. Yer de cok sorun olmaz ama yinede yarin aksama kadar belirlenir sanirim
saat 3:30 dan sonra ben erken gelebilirim müsait olan arkadaşlar olursa güzel olu :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mastra link' Alıntı:
saat 3:30 dan sonra ben erken gelebilirim müsait olan arkadaşlar olursa güzel olu :)
Saat 6 dan sonra bende musait olabilirim diye tahmin ediyorum, Umut Hoca da tahminimce musait olabilir kesin durumu pazartesi netlestiririz.