OPELİN SORUNU NAVİGASYONLU MULTİMEDİA CİHAZLARI

erkan bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR OPEL SERVİSLERİNDE TAKILAN ARACA UYUMLU ASTRA-J İNSİGNİA CORSA MOKKA ASTRA CLASSİC ZAFİRA MULTİMEDYALI NAVİGASYON SİSTEMLERİ HEP SORUNLU HEPSİ ÇİN MALI NECVOX CYCLONE NAVİMASTER YAZILIMLA ARABANIN BEYNİNİ KANDIRIP CİHAZLARINI ÇALIŞTIRIYORLAR OPEL SAHİPLERİDE ARACA UYUMLU ORJİNAL CİHAZ ALDIM DİYE SEVİNİYOR OPEL DE ÇALIŞAN BİR ARKADAŞIM CİHAZLARI 100 DE 100 KARLA ARABA SAHİPLERİNE SATTIKLARINI SORUN ÇIKINCADA SERVİSE ÇAĞIRIP ÜCRETLİ TAMİR BAKIM YAPTIKLARINI SÖYLEDİ SİZ SİZ OLUN OPEL SERVİSLERİNE KANMAYIN...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPELİN SORUNU NAVİGASYONLU MULTİMEDİA CİHAZLARI

Arkadasim ayni seyleri heryere yazmisin iyi guzelde once kendinizi bi tanitsaydiniz.
Pat diye vermis veristirmisiniz. 
Forum kurallari geregi buyuk harf kullanilmaz.
Ben 2 yildir dediginiz sistemi kullaniyorum ve memnunum.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

gerçekten çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Hatta yüzde yüzden fazla kar ediyorlar. cylone ve necvox taktırıp sorun yaşamayan kaç kişi var.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İddialarınız için kanıt gösterebilir misiniz? öyle yabana atılacak iddialar değiller çünkü eğer durum böyleyse bu cihazların orjinal olup olmadıklarını nereden anlayacağız ve nereye taktırmalıyız onu da söyleyin bari.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi demişsiniz, hoş demişsiniz de forum üyeleri olarak bu ürünlerin ևin malı olduğunu ve büyük karlarla satıldığını hepimiz biliyoruz.  :)
Bunları bilmemize rağmen bu cihazları taktıran arkadaşların tek gerekçeleri araç garantileri etkilenmeden multimedya cihazı alabilmek.

Ayrıca kimse aracıma orijinal ürün taktırdım diye sevinmiyor, çünkü forumumuzdaki tüm araç sahipleri bu konuda oldukça bilgili.  :)
Herkes taktırdığı cihazın fabrikasyon cihaz gibi olmayacağını, daha kalitesiz bir ürün olduğunu ama bunun yanında ekstra birçok özellik sunduğunun bilincinde.
Ek olarak da hiçbir yetkili servis cihaz sorun çıkardığı zaman ücretli onarım yada sorun giderme yapmıyor. Cihaz garantisi süresince tüm problemler ücretsiz olarak gideriliyor.

Tam emin değilim ama bence siz bu cihazlar yada yetkili servisler hakkında büyük sıkıntılar yaşayıp, bu cihazlardan birini orijinal ürün sanıp almışsınız ve daha ilk mesajınızda böyle bir konu açma gereği hissetmişsiniz.
Yada farklı bir cihazın satıcısısınız (Android vb.) ve yetkili servisler biraz önünüzü kestiğinden karalama kampanyasına başlamışsınız.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orjinal değil derken bu markalar çin malı onu mu kastediyorsunuz? Sizin mesajdan bu markalar orjinal fakat servislerde çakmaları takılıyor gibi bir anlam çıkıyor ama sanırım bu markalar zaten çin üretimi.
 Benim merak ettiğim çin üretimi olmayan ve sorunsuzluk konusunda daha güvenilir olan bir navigasyon yok mu? Konuşulan androidler de mi çin malı?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadasim ayni seyleri heryere yazmisin iyi guzelde once kendinizi bi tanitsaydiniz.
Pat diye vermis veristirmisiniz.  
Forum kurallari geregi buyuk harf kullanilmaz.
50-60 bin liralik arabaya binipte takacagi cihazi arastirmadan taktiran yoktur sanirim yani herkez neyin ne oldugunu biliyor.
Siz hangi markayi onerirsiniz peki..?
Ben 2 yildir dediginiz sistemi kullaniyorum ve memnunum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
 Orjinal değil derken bu markalar çin malı onu mu kastediyorsunuz? Sizin mesajdan bu markalar orjinal fakat servislerde çakmaları takılıyor gibi bir anlam çıkıyor ama sanırım bu markalar zaten çin üretimi.
 Benim merak ettiğim çin üretimi olmayan ve sorunsuzluk konusunda daha güvenilir olan bir navigasyon yok mu? Konuşulan androidler de mi çin malı?

Evet, maalesef Android cihazlarında tümüne yakını ևin malı.  :(

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya arkadaşlar bu cınlılerı nıye bu kadar kotuluyorsunuz anlamıyorum sonuçta bu işlerı yaptıran fırmalaar  daha ucuz olsun dıye cın e yaptırıyorlar nıye japonyaya yada ne bıleyım amerıkaya fılan yaptırsınlar ne kaaa ekmek o kaaaa köfte lafını hepımız bılıyoruz görünen koy zaten kılauz ıstemıyor

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keske cd 500 yada cd 600 almak kolay olsa idi. Böyle bişeyler düşünmez dik