Opelim.Net Stickerları

Sticker Rengi(Önce konuyu okuyunuz)

• Kullanılan toplam oy
    48
  • Anket kapatılmış .

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
sticker işi iptal oldu sanırım geri dönüş olmadı :confused:

Hayır hocam iptal olmadı, hatta test stickerları şu an elimde :) Süreci doğru yönetmek adına kargo problemini minumum çözerek dağıtım metodu bulmaya çalışıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayır hocam iptal olmadı, hatta test stickerları şu an elimde :) Süreci doğru yönetmek adına kargo problemini minumum çözerek dağıtım metodu bulmaya çalışıyoruz.
Sticker isteyene ücreti alıcı ödemeli kargo

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Taleplere farklı şehirlerde olan arkadaşları merkez birim yapabiliriz, Örnek veriyorum İstanbul Avrupa Yakası bende olur, Anadolu yakası başkasında olur toplu bir gönderim yaparız.Almak isteyenle o bölge kimdeyse o iletişime geçer. Diğer türlü şahsi fikrim ve bildiğin üzere e-ticaret sitesi kurduk ve yürütüyoruz, bu nedenle 10 tl kargoyu ödememek için 100tllik daha alışveriş yapan bir milletiz o yüzden ancak bu şekilde çözülebilir.

2. Seçenek yine aynı şekilde sponsorluk reklamı çıkılır instagram üzerinden, sponsor olmak isteyenlerle görüşülür, bunlar Oto Aksesuarı satan, multimedia satışı yapan yerler olabilir. Bunların adresleri olur Türkiye geneli dağıtımı yapılabilir. Araç yoğunluğu olarak Opel sınıfı baya değişik değişik grupları var bir kaçına benide dahil ettiler ama dediğim gibi şehirlerde belirli nokta belirlersek bu iş çözülür. Toplu basım ve toplu kargo olmalı.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sticker isteyene ücreti alıcı ödemeli kargo
Problem şurda kargoyu gönderip, kargo ücretini görünce kabul edilmediği durumda malesef kargo ücretini biz ödemek durumunda kalabiliyoruz.

Taleplere farklı şehirlerde olan arkadaşları merkez birim yapabiliriz, Örnek veriyorum İstanbul Avrupa Yakası bende olur, Anadolu yakası başkasında olur toplu bir gönderim yaparız.Almak isteyenle o bölge kimdeyse o iletişime geçer. Diğer türlü şahsi fikrim ve bildiğin üzere e-ticaret sitesi kurduk ve yürütüyoruz, bu nedenle 10 tl kargoyu ödememek için 100tllik daha alışveriş yapan bir milletiz o yüzden ancak bu şekilde çözülebilir.

2. Seçenek yine aynı şekilde sponsorluk reklamı çıkılır instagram üzerinden, sponsor olmak isteyenlerle görüşülür, bunlar Oto Aksesuarı satan, multimedia satışı yapan yerler olabilir. Bunların adresleri olur Türkiye geneli dağıtımı yapılabilir. Araç yoğunluğu olarak Opel sınıfı baya değişik değişik grupları var bir kaçına benide dahil ettiler ama dediğim gibi şehirlerde belirli nokta belirlersek bu iş çözülür. Toplu basım ve toplu kargo olmalı.
Aynen ustat bu şekilde çözümler üzerinde ilerlemek lazım.

• Beğen
Tepkiler: garbis

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ben KKTC / Girne' deyim buradan çok fazla talep olacağını sanmıyorum ama eğer isteyen olursa 2-3 hafta sonra arkadaşım gelecek onunla getirtebiliriz ve isteyenlerle organize olup Girne merkezden almaları kaydıyla yardımcı olabilirim.