Opelim.Net Stickerları!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VİP ler parasını zaten peşin verdiler dersek yalan sayılmaz. Yıllık aidat ödeyen, 3-5 kişiden oluşan VİP grubuna açılan özel bir sohbet bölümden başka bir ayrıcalık yok ki, olayı abartmaya gerek yok, her sene yıllık aidat ödeyen bir üye için 3-5 TL'lik eşantiyonun adı mı olur :(.
Savaş abi konuda viplere özel diye bir ibare yok eşantiyon verilebilir eyvallah sözüm yok ama genel konuşulup sadec vipe dağıtılması hoş olmaz nasılsa yapılıyor 20/30 yerine 100 adet gibi birşey yapılsa yada burdan liste yapılsa o kadar yapılsa örneğin 40 vip mi var 40 adet garanti geriye bir liste yapılsa bu konuda almak isteyen arkadaşlarda olursa sayı atıyorum 20 kişi sonuç 60 sticker yapılsa gibi olamaz mı

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Savaş abi konuda viplere özel diye bir ibare yok eşantiyon verilebilir eyvallah sözüm yok ama genel konuşulup sadec vipe dağıtılması hoş olmaz nasılsa yapılıyor 20/30 yerine 100 adet gibi birşey yapılsa yada burdan liste yapılsa o kadar yapılsa örneğin 40 vip mi var 40 adet garanti geriye bir liste yapılsa bu konuda almak isteyen arkadaşlarda olursa sayı atıyorum 20 kişi sonuç 60 sticker yapılsa gibi olamaz mı

Boşa tartışıyoruz. Konuya 74. Mesajım:
İlk parti olarak 100 tane isteniyor.

Vip üyelikler önceliklidir, önce onlar hak sahibi olacaktır. 3 lira yerine 5 lira veririm bende vip olurum, stickera öncelikli sahip olarak Opelim'e destek olurum derseniz bir şey diyemem. Lakin hiçbir beklentisi olmayan 30 a yakın vip üyemiz var, gelip buraya sticker bile istemiyorlar. Onların ücreti sunucuya yatırılmış, maddi olarak bakılırsa ben cebimden karşılıyorum onların stickerını böyle şeyleri konuşmayı da sevmem aslen. Onların maliyetini de size yıkma gibi bir durum da yok, sticker dan para da kazancak değilim. Herkes teklif alabilir, en ucuz yerden yaptırcaz. Maliyet fiyatı açıktır ;)

semihsatiroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi Ben Fiyat Aldım Ters Baskı İçten Yapıştırmalı Olucak Diye Konuştum Adamla Mesaj Attım Sana Cevap Vermedin.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaten o şekilde yapılıyor liste yapılır öyle dağıtılır daha öncede öyle yapıldı eskiden sticker da yollanmıyordu buluşmaya gidenlere elden veriliyordu şimdide toplu bastırılacak zaten senin için değişen birşey yok vip üyelere eşantiyon olarak veriliyor sen yine alacaksın

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Ben de istiyorum. Son maaliyet durumu nedir?
Ha birde içten yapıştırmaya katılıyorum, uzun süre dayansın. Bugün marka model yazımızı sökebilen yıkamacılar, tek celsede atarlar logoyu arabanın üzerinden :p

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Maliyetler az çok belirdi lakin Suluboya bu hafta müsait olacak kendisinden logo çizimi bekleme aşamasında tıkandık. Gelince hızlancaz, napalım.

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka camda film olduğundan bende dıştan yapıştırma sticker istiyorum. Opel Garage'a gittiğimde opelx sticker'ı vardı. Şakayla karışık bakmayız araca dendi söktüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...