Opelden Mektup

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bana opelden bir mektup gelmis akunun kendini bosaltmasiyla ilgili. bir kampanya varmis yeni software yuklenmesi gerekiyormus yine.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opelden mektup

hmm iyimiş tiamol
yani akü kendi kendini mi boşaltıyor muş, detayı var mı peki?

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tiamol link' Alıntı:
arkadaslar bana opelden bir mektup gelmis akunun kendini bosaltmasiyla ilgili. bir kampanya varmis yeni software yuklenmesi gerekiyormus yine.

Bana mektup gelmedi de servisten arayıp çağırdılar aynı sebeple. Ben şahsen akünün kendini boşalttığını görmemekle birlikte bazı modellerde böyle bir sorun olduğunu, o yüzden bir yazılım güncellemesi yapmaları gerektiğini söyleyerek servise çağırmışlardı. Götürdüm, güncellediler. Uzun süren bir işlem değil, tabii başka sorunlara da baktırmak istemezseniz:)

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kimleri kapsıyor acaba bu durum? nasıl öğrenebiliriz?

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar gelen mektupta kampanya referans numarasi 10-R-028 / astra J, insigna carrosserie regel module (karoser kontrol modulu) olarak yaziyor ayrica bir de benim aracin sase numarasi var.

aciklamada ise surekli devam eden kalite kontrol testlerimizde istisnai durumlarda karoser kontrol modulundeki yazilimdaki hatadan dolayi aku kendini desarj edebilir. ilerde sorun yasamamak icin yazilimin guncellenmesi gerek demis.