Opel vectra b gösterge sökümü bilboard tamiri

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Elin adamı mis gibi söküp mis gibi takıyor buyursun birde benim aracın söksün göreyim yeminle tüm vidalar kırılır elinde kalır :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben zamanında yaptım. Sonra şahin gibi oldu gösterge titrer, yanlış gösterir vs. Diş atlatmışım. Melih diye bir arkadaşım olmasa düzeltemezdim. 3 saat uğraştım, hiç gerek yok, para verseniz değmem bir daha.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben bir kere yaptım. Led aydınlatma yapıp ibreleri turuncuya boyamıştım. Tek sorun takarken kadranın siyahını bir yerde çizmişim, ordan ışık gelmeye başlamıştı. Onun dışında Vectra göstergeleri baya kolay sökülür cinsten.

Taktıktan sonra opcom ile test edilmesi ve ince ayarlanması iyi olur.

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende soktum ama boarda kadar degıl lambaları degıstırdım o kadar basıt bır sokumu var takımıda bı o kadar kolay bıraz bılgı alıp komple kagıt gıbı led bulursam takıcam

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
şerit ledi içine sıcak silikon ile monte edebiliyorsunuz zaten. Ben baya sayaçtaki numara ve yazıların arkasına gelecek şekilde olsun diye uğraşmıştım.

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şerit led silikonlu olduğu için sert bır tabaka olusturcak o yüzden rakamların olduğu plastık bordun arkasına yapışacak şekılde bırsey bakıyorum sımdı etrafa