Opel vectra astra lar direksiyon kumanda sorununa çözüm

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlığın sahibi olan arkadaş foruma uğramıyor sanırım. Bu aparat sadece alpine ve sony cihazlar için mi çalışıyor? Alpine teyp kullanıyorum, aracım için uygun mudur?

Bir de vectra araçlarına bu sistemi uygulayan arkadaşlar görünüm fotoğraflarını paylaşırsa memnun olurum. Bir çok kişi özellikle vectra c kasalarda deck teyplerin görüntüyü çok bozduğunu söylüyor.

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler , direksiyon kumanda aparatı konusunda yardım almak isteyen arkadaşlardan şunu rica edeceğim; konu ile ilgili mesajlarınızı cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız bana çok daha kısa sürede ulaşırsınız. Selamlar.
Başlığın sahibi olan arkadaş foruma uğramıyor sanırım. Bu aparat sadece alpine ve sony cihazlar için mi çalışıyor? Alpine teyp kullanıyorum, aracım için uygun mudur?

Bir de vectra araçlarına bu sistemi uygulayan arkadaşlar görünüm fotoğraflarını paylaşırsa memnun olurum. Bir çok kişi özellikle vectra c kasalarda deck teyplerin görüntüyü çok bozduğunu söylüyor.

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de mersinden aldım(mersin forumun hemen arkasında) kendi taktı sorun olmadı. deh-2250 modeli

Mersinde tam olarak nerden aldınız ? Bende deh 2250 var. Bu aparattan lazım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşında dediği gibi 50ile biten pioneerlara uymuyor bilginize. Ayrıca 50 ile bi,ten ürünler Türkiye değil doğu ülkeleri için üretilen kaçak ürünler bilginize.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet deh-2250ub'de varmış w/r girişi haklısınız uygun.

deh2200ub_rear_large.jpg

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, aparatı artık Pioneer veya Sony cihaz sınırlamasından kurtardım. Kenwood , Blaupunkt, JVC ve Alpine marka cd çalarlara da kablolu kumanda girişi olması şartıyla yapabiliyorum. Selamlar.