Opel Radyatör Fan Bakımı

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Kaan hocam az önce reziztansi komple değiştirdim Çin'den almıştım opcom olmadigi için kilimayi açtım denedim fan yine girip çıkıyor sabit calismiyor havalar soğuk ondan mı acaba röleler vs sağlam sigortalar da

• Beğen
Tepkiler: NefesTR

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kaan hocam az önce reziztansi komple değiştirdim Çin'den almıştım opcom olmadigi için kilimayi açtım denedim fan yine girip çıkıyor sabit calismiyor havalar soğuk ondan mı acaba röleler vs sağlam sigortalar da
Hava derecesi 10 15 olması lazım unuttum valla o derecenin altında girmez zaten bekle havalar kızsın biraz

• Beğen

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Hava derecesi 10 15 olması lazım unuttum valla o derecenin altında girmez zaten bekle havalar kızsın biraz
Hava 15 derece filan bizim buralarda bakalım yarın sanayiye gidicem sigorta attı fanin onu Alacam kablolar değdi ustayala bakarız cihazla artık

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hava 15 derece filan bizim buralarda bakalım yarın sanayiye gidicem sigorta attı fanin onu Alacam kablolar değdi ustayala bakarız cihazla artık
Aman dikkat 😁 yakmada

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Aman dikkat 😁 yakmada yok yav o kadar uğraştım lehim filan da yandaki yere değmiş soktum baktim roleleri dinledim önce biri çekiyor sonra diğeri öyle çalışıyor fan bakalım inşallah düzelir yoksa böyle binmeye devam

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Hocam link var mı sadece rezistans için. Nerden aldınız bende alacağım da?

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Hocam link var mı sadece rezistans için. Nerden aldınız bende alacağım da?
Aliexperesden aldım

• Beğen

Asi26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de vardı 1. Kademe calismiyormus araştıra araştıra buldum 113te açmıyordu fan sadece 117de açıyordu sorun olduğunu düşünüyordum ustalar sorun yok diyorlardı arkadaş çok güzel açıklamış emeğine sağlık parçayı değiştirdim şimdi 113te açıyor ama arkadaşın dediği gibi klimada sürekli dönmüyor benimkide çalışıp çalışıp duruyor. Parçayı sizde sorun olduğunu düşünen arkadaşlar basit bir avometre ile ölçebilirler tüm bacaklar birbirine kısa devre olması gerekiyor benim termik sigortanın olduğu bobinin bacağı açık devreydi muhtemelen sıcak soğuk yoldaki sulardan vs üzerindeki seramik kaplaması gitmiş fotoğrafınida paylaşacağım herkese teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG_20220503_122028.jpg
    IMG_20220503_122028.jpg
    205.3 KB · Görüntüleme: 13

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de vardı 1. Kademe calismiyormus araştıra araştıra buldum 113te açmıyordu fan sadece 117de açıyordu sorun olduğunu düşünüyordum ustalar sorun yok diyorlardı arkadaş çok güzel açıklamış emeğine sağlık parçayı değiştirdim şimdi 113te açıyor ama arkadaşın dediği gibi klimada sürekli dönmüyor benimkide çalışıp çalışıp duruyor. Parçayı sizde sorun olduğunu düşünen arkadaşlar basit bir avometre ile ölçebilirler tüm bacaklar birbirine kısa devre olması gerekiyor benim termik sigortanın olduğu bobinin bacağı açık devreydi muhtemelen sıcak soğuk yoldaki sulardan vs üzerindeki seramik kaplaması gitmiş fotoğrafınida paylaşacağım herkese teşekkür ederim
Tamirini yapabilirsin bobinin köpük kısmı bulup lehimle tamir edip bunun üzerine sunfix çal düzelir tamir ettiklerim oldu

• Beğen
Tepkiler: Asi26