Opel Özel Ve Yetkili Servisleri Değerlendirmek

ekeremre

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opel Gerçek Gerçeği!

Aracım ile 26-10-2019 da kaza yaptım. Aracı o gece Opel Gerçek denen sözde Opel yetkili servise götürdüm. Araç Ön ve arkadan hasarlıydı tamponlar ve bagaj kapağı değişti. Diğer taraftan arka sağ tamponun takıldığı yer çekildi, sağ arka çamurluk boyandı. Bu işlem neredeyse 1,5 ay sürdü. Daha önce defalarca kaporta tamirleri ile ilgili sorun yaşamama rağmen yine bu sözde servise gittim. Sözde serviste kaporta ustası çamurluğu fazla taşlamış ve tampon aralık kalmış her hafta gittiğimde söylememe rağmen yine o şekilde utanmadan bana aracı teslim etmeye çalıştılar. Sonra düzelteceğiz diye yeni tamponlar denediler sonuç yine aynı hatta tamponda boya akıntısı bile yapmışlar öyle bile vermeye çalıştılar. Ön ve arka tampon da boya boncukları yapmışlar, belli ki açık alanda boyamışlar. Rezillik ya boyanan parçaların renkleri bile tutmuyor. Arka tamponun alt siyah kısmı benim aracın değil o bile yanlış takılmış. Defalarca sahiplerine mail atmama rağmen zahmet edip derdin ne demediler. Patron muhatap olur mu? Müdürleri arıyor o da arabayı vermeye çalışıyor. Arkadaş tampon altını bile yanlış takmışlar ya, (2017 de egzost görünmüyor, sonrakilerde nikelajlı olarak açıkta görünüyor) insan kontrol etmez mi? Acizliğe ve iğrençliğe bakın! Sonuçta 1,5 ay sonra aracı aldım. Millet bu zamanda neler yapıyor. Ustaları gerçekten salla başı al maaşı, kontrol dahi edilmiyorlar. Lauğbali o neymiş ya, olmaz abi deyip başka aynı araçta dümdüz olan şeyi benim araçta yamuk olduğu halde bana vermeye çalıştılar. Biz Aptalız ya! Safız. Kimsenin birbirinden haberi yok. Göz göre göre yaptıklarını kabul ettirmeye çalışıyorlar ve sana aptal muamelesi sorunlu müşteri muamelesi yapıyorlar. Artık mücadele edecek ne vaktim ne gücüm kalmamıştı. Aklınızı başınıza alın. Böyle insanlara prim vermeyin. Daha dürüst daha bilgili hakkıyla kazanan insanlara gidin. Satarken alıcının aklında soru kalmasın yetkili serviste orjinal parça ile yapılsın dedim. Ama hata ettim.
(Yazım bilgilendirme amaçlıdır, tamamen belgeli ve yazışmalıdır. Araçlarımızı bedava almıyoruz, bu tarz paylaşımları arttırırsak bu tarz olumsuzluklar biz kullanıcıların başına daha az gelir.)
Saygılar, sevgiler.

Son düzenleme: