Opel Corsa F 2022 1.2T Elegance Ön Park Sensörü Takılmsaı Hk.

pilgrimage

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar nasip olursa bende aranıza Opel Corsa 2022 1.2T Otomatik Elegance Paket aracım ile katılacağım. Bu araçta maalesef Ön Park Sensörü yok. Ben Görsel Olarak'ta ekrana yansıtabileceğim Ön Park Sensörü takma ihtimalim var mı Bu araca ? Teşekkürler. Orjinal veya yan sanayi.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, opel sınıfında bu tarz sondan yapılan şeylerin mümkün olmadığını düşünüyorum. Bunu aldığınız bayi, takabiliyorsa zaten yapıtırılır. Eğer onlar bu sensörü yapamazsa zaten dışarda yaptırmanızı tavsiye etmem.

atillaaliyev

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynı durumdan ben de muzdaribim. 3 tane bayiyi aradım takmıyoruz ve su anda böyle bir talepte yok dediler.Zor birşey yok aslında ama anlamadım.Yan sanayi olacak ürünün de doğru sonuç yansıtmayacağini ve kaportayi deleceklerini soylediler.Garanti kapsamı konusunda da yuvarlak konuştular, tam bilmiyoruz ama bozmaz gibi.

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam instagtam proopelturkiye diye sayfa var ön pannurdaki opel logosu altina kamera takıp multimedyaya aktarıyolar goruntuyo işinize yariyacaksa bakabilirisiniz insigna uygulanmış videosu var sayfada

• Beğen
Tepkiler: atillaaliyev