Opel Astra Sedan 2016 - Geri görüş kamerası

kaganberber

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Opel Astra Sedan 1.6 136 HP Dizel Sport aracına sahibim, araca geri görüş kamerası taktırabilir miyim? Servis orjinal olarak takıyor mu, ve son olarak eğer taktıran varsa fiyat bakımından beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aracınızda mevcutta multimedya sistemi varmı Kağan bey ? Orjinal multimedya sisteminiz varsa sonradan takılamadığını (maliyet sebebiyle) okumuştum. Multimedya sisteminiz yoksa öncelikli olarak ilk isiniz multimedya sistemi taktirmaniz olacaktir, genelde paket içerinde kamerasıda bulunmaktadır. Saygılarımla.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Opel Astra Sedan 1.6 136 HP Dizel Sport aracına sahibim, araca geri görüş kamerası taktırabilir miyim? Servis orjinal olarak takıyor mu, ve son olarak eğer taktıran varsa fiyat bakımından beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

Foruma hoş geldiniz. Tabii aracınıza geri görüş kamerasını da içeren multimedya sistemi takılabilir ve güzel olur. Benimkini de serviste aracı ilk aldığımda takmışlardı Necvox marka iki bin TL ye geçen sene. Hem Türkçe nagivasyon, geri görüş kamerası, video özelliği, bluetooth, usb, vs. var. Ben memnunum.Tahminim şimdi 2-4 bin arası fiyat bandında bulabilirsiniz.