Opel Astra J'ye Krom Aksesuarlar.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler, orijinal gibi oldu memnunum Omsa line marka kromlardan.Gayet iyi sardı ve yerine oturdu.

ercann54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu sakaryada Omsalibe yetkili satıcısından fiyat aldım sadece camlar için omsaline 500 s-dizayn 750 dedi, fark ne dedim omsada biraz boşluk kalıyor s-dizayn komple kapatıyor dedi, sadece camlar için fiyatlar çok yüksek geldi bana

ercann54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj yapılırken ısı tabancası kullandılar mı yoksa direkt yapıştırdılar mı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
vj7rBD.jpg
[/url][/IMG]

Bugün özel bir serviste iken, cam çerçevelerine nikelaj uygulaması yapılmış bir Astra J'yi inceleme imkanım oldu. Nikelaj uygulaması uzaktan güzel duruyordu ama yakından detaylı inceleme yaptığımda, resimde işaretlediğim yerlerdeki nikelaj bitim/başlangıç noktalarının çok sivri dolayısı ile kesici olduğunu fark ettim. Bu noktalar aracı yıkarken veya kurularken ellerde ciddi şekilde kesiklere neden olabilir. Omsaline firmasının ürünlerinde de böyle bir kusur mevcut mu?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
vj7rBD.jpg
[/url][/IMG]

Bugün özel bir serviste iken, cam çerçevelerine nikelaj uygulaması yapılmış bir Astra J'yi inceleme imkanım oldu. Nikelaj uygulaması uzaktan güzel duruyordu ama yakından detaylı inceleme yaptığımda, resimde işaretlediğim yerlerdeki nikelaj bitim/başlangıç noktalarının çok sivri dolayısı ile kesici olduğunu fark ettim. Bu noktalar aracı yıkarken veya kurularken ellerde ciddi şekilde kesiklere neden olabilir. Omsaline firmasının ürünlerinde de böyle bir kusur mevcut mu?

Evet bende bu sivri kıvrım ve çapaklardan ve çıtayı tam sarmamasından bahsetmiştim. Ben S-dizayn almıştım ve köşeler yuvarlatılmış ve tam sarıyor. Orijinal gibi duruyor.

l3Jb3p.jpg

bkqLy0.jpg

d8Q7Xr.jpg

YqDPMz.jpg

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Bu da muadil firmaların krom çıtaları. Uzaktan güzel ama yakından böyleydi.

kG4XGr.jpg

VPo3PR.jpg