Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması

karabin07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması

arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ve yorum yazabilmek için saat sabahın 5.00 inde şimdi üye oldum siteye. eylül ayında kurbandan hemen önce bayrambaşa odaktan ilk gelen astra yeni sedan sport paketini aldım. normalde pakette krom çıtaların olması gerekiyordu ama ilk gelen araçlarda yoktu bu, ama kurbana yetiştirmek için mecbur kalıp arabayı bu şekliyle aldım. şimdi krom çıtaları gelmişmi yapılıyormu diye nette gezerken bu siteyi buldum. bu titiz nikelaj yeni sedanlarada krom yapmaya başlamışmı, başladıysa gidip yaptırıcam, bana maaliyeti nekadar olur, birde tam adresi E-5 den tarif edebilirmisiniz, teşekkürler.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֜stte  eklediğim linkte sattıkları ürünler listeleniyor.siteye girip opel i seçin.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karabin07 link' Alıntı:
arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ve yorum yazabilmek için saat sabahın 5.00 inde şimdi üye oldum siteye. eylül ayında kurbandan hemen önce bayrambaşa odaktan ilk gelen astra yeni sedan sport paketini aldım. normalde pakette krom çıtaların olması gerekiyordu ama ilk gelen araçlarda yoktu bu, ama kurbana yetiştirmek için mecbur kalıp arabayı bu şekliyle aldım. şimdi krom çıtaları gelmişmi yapılıyormu diye nette gezerken bu siteyi buldum. bu titiz nikelaj yeni sedanlarada krom yapmaya başlamışmı, başladıysa gidip yaptırıcam, bana maaliyeti nekadar olur, birde tam adresi E-5 den tarif edebilirmisiniz, teşekkürler.

site kuralları gereği öncelikle sizi üyelerimiz bölümünde kendinizşi tanıtıcı bir konu açabilirmisiniz lütfen

Sercan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara'da krom cam çitası uygulamasını yaptıran arkadaslar var mı ? varsa nereye yaptırdınız fiyat nedir , paslaşmak gerek .. yardımcı olursanız sevinirim .. iyi geceler güzel astra insanları ;)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan06 link' Alıntı:
Ankara'da krom cam çitası uygulamasını yaptıran arkadaslar var mı ? varsa nereye yaptırdınız fiyat nedir , paslaşmak gerek .. yardımcı olursanız sevinirim .. iyi geceler güzel astra insanları ;)

Ben bura ile iletişime geçtim. Bulundukları yere gittim ve orada uygulattım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-hb-cam-cercevesi-citasi-12-parca-omsa-line-121246130/detay

Sercan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:

bana cok da uzak sayılmaz..  ilgin için tesekkur ederim üstad.. peki memnun kaldın mı ? herhangi bir sorun kafana takılan bir durum olmadı değil mi.. işcilik vs

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan06 link' Alıntı:
bana cok da uzak sayılmaz..  ilgin için tesekkur ederim üstad.. peki memnun kaldın mı ? herhangi bir sorun kafana takılan bir durum olmadı değil mi.. işcilik vs

Yok herhangi bir problem yaşamadım, 4 aydır kullanıyorum sıkıntı yok.
Kullandıkları ürün OMSA LINE marka zaten, gayet kaliteli iç tarafında kendinden çift taraflı bantlı şekilde geliyor.
Ek olarak usta uygulamayı yaparken çıtaların uç ve orta noktalarına siyah silikon uygulayıp daha da kuvvetlendiriyor yapıştırma işlemini ve ısıtarak yapıştırma işlemini gerçekleştiriyor.
Uygulama yaklaşık 1-2 saat sürmüştü, zamanınız olduğu bir vakitte gidin :)
Eğer daha sonra çıkartırım, sökerim vs diyorsanız silikon uygulatmazsınız, ama ben temelli kullanacağım için istedim silikonu da.
Uygulama işlemi olarak da 10TL almışlardı. Bir önerim olacak; aracınızı yıkatırken yıkamacıyı uyarın çok yakın mesafeden yüksek basınçlı su temas etmesin demişlerdi bana.

mirza123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınızın fotolarını koyar mısınız acaba.. ben de yaptırmak istiyorum..

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bu krom için  titiz nikelaj ve omsa line diye 2 marka üzerine yoğunlaşılmış, sizce hangisi olmalı? kalınlıkları aynı mı?