Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması

angel s advocate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Krom Cam Çitası Uygulaması

Arkadaşlar merhaba. Bu yazım forumdaki ilk yazım olduğunu belirtmek isterim. ֖ncelikle belirtmek isterim ki: bu yazının amacı kesinlikle salt reklam değildir. Amaç menuniyetimi dile getirerek hem kaliteli hem de ekonomik olarak diğer arkadaşlara fayda sağlamaktır. Cam ևitası konusunda İstanbul'da bu işi en iyi yapan nadir yerlerden biri TİTİZ Nikelajdır. Bu forumda işyerini öğrendikten sonra aracı alır almaz soluğu orda aldım. zira Opel Odaktan arabayla 5 dk mesafede.İşyeri sahipleri Soner ve Tamer adlı 2 kardeş; ikisi de birbirinden iyi, dürüst ve güleryüzlü insanlar. Sırf adamların muhabbetleri ve samimiyetleri  için bile dükkana gidilir. Yaptıkları iş on numara, kullandıkları malzeme kalitesi çok iyi hatta orjinai kadar iyi desem abartmış olmam. Fiyatları acayip makul kısacası hem ekonomik hem kaliteli.  Buraya bir gidip bakın ve sonra karar verin derim. Olurda giderseniz avukatın selamı var dersiniz:) İletişim bilgileri ARPA EMİNİ MAH. SEFA BOSTAN SOK. NO:2/A KALEİÖ‡İ TOPKAPI FATİH / İSTANBUL Tel: (0212) 621 31 61.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

angel s advocate link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Bu yazım forumdaki ilk yazım olduğunu belirtmek isterim. ֖ncelikle belirtmek isterim ki: bu yazının amacı kesinlikle salt reklam değildir. Amaç menuniyetimi dile getirerek hem kaliteli hem de ekonomik olarak diğer arkadaşlara fayda sağlamaktır. Cam ևitası konusunda İstanbul'da bu işi en iyi yapan nadir yerlerden biri TİTİZ Nikelajdır. Bu forumda işyerini öğrendikten sonra aracı alır almaz soluğu orda aldım. zira Opel Odaktan arabayla 5 dk mesafede.İşyeri sahipleri Soner ve Tamer adlı 2 kardeş; ikisi de birbirinden iyi, dürüst ve güleryüzlü insanlar. Sırf adamların muhabbetleri ve samimiyetleri  için bile dükkana gidilir. Yaptıkları iş on numara, kullandıkları malzeme kalitesi çok iyi hatta orjinai kadar iyi desem abartmış olmam. Fiyatları acayip makul kısacası hem ekonomik hem kaliteli.  Buraya bir gidip bakın ve sonra karar verin derim. Olurda giderseniz avukatın selamı var dersiniz:) İletişim bilgileri ARPA EMİNİ MAH. SEFA BOSTAN SOK. NO:2/A KALEİÖ‡İ TOPKAPI FATİH / İSTANBUL Tel: (0212) 621 31 61.
Oncelikle hosgeldiniz
Kendinizi baslik altinda tanitabilirmisiniz
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0

Titiz nikelajda daha onceden islem yaptiran arkadaslarimiz vardi
Gercekten kisilik ve iscilik olarak islerinin ehli insanlar.
İlginiz icin tesekkurler

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Titiz nikelaji kesinlikle oneririm cok ilgililer cok ozenli paketlemisler urun cok kaliteli oneririm..

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kimse yazmamış oda olur.peki izmirde bir adres bilen varmı bu işi yapan.

ghostrider1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
twitter.com

onur1982 link' Alıntı:
Kimse yazmamış oda olur.peki izmirde bir adres bilen varmı bu işi yapan.

bilmiyorum fakat titiniz nikelaj size kargolayabilir ve kendiniz kolayca yapabilirsiniz. ;)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla adamların nikelajları kaliteli ve hoş duruyor.HB kasaya çok güzel yakışmış.fakat benim kasaya uygun nikelaj ellerinde var mı şüpheliyim.çünkü ilk üretim nikelajların hatalı üretim olabileceğinden korkuyorum.eğer alırım ve uymazsa çok canım sıkılır :(

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

titiznikelaj ın web adresi veya ürün fiyatı hakkında bilginiz var mı? ben de düşünüyorum. ve uygulanan araçta 10 numara durmuş. güle güle kullanın.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et