Opel Astra j göstergeler iniş çıkış yapıyor

Suat Toru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızda mini obd cihazı varmı ? Geçtiğimiz haftalarda mini obd bağladıktan sonra bir kere benim göstergelerimde aynısını yaptı. Sonrasında bir daha yapmadı. Benim aklıma mini obd geliyor.
Obd cihazını çıkardım. Gün boyunca bir daha problem yaşamadım. Çok teşekkür ederim.

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Suat Toru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunun nedeni kam mili olanilir simdi ariza,kaydini soyleyince is degisti. kam milinden emme tarafinda olan degerinden daha hizli hareket ediyor ve yavasliyor olabilir. Oncelikle bi sente ayari kontrolu yaptir. sentende problem yoksa kam milinin yaninda pozisyon sensorleri var bunlardan emme tarafinda olan arizali olabilir. Kam milinin emme tarafindakinin uclari asinmista olabilir
P0011 arızası hala var hocam. Önerilerini dikkate alacağım. Tamirciye götüreyim baktirayim. Teşekkür ederim. Değişiklik olursa buraya yazarım.

Suat Toru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sabah araca biner binmez mini obd ile arıza kodunu sildim ve benzinle 60 km kullandım. Arıza ışığı yanmadi. LPG ye alır almaz 5km içinde arıza ışığı yandı. LPG kaynaklı olduğu kesinleşti. LPG markası BRC. LPG ustasına gösterip ayar yaptıracağım. Bir değişiklik olursa buraya yazarım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Hasip