Opel Astra J - Baş Üstü Sanal Ekran Uygulaması (Head Up Display)

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar;
Aracıma Head Up Display uygulaması gerçekleştirdim, sizlerlede paylaşmak istedim...

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Güzel ama çok bana göre değil. Güzel olmuş ama

• Beğen
Tepkiler: Benzersiz Astra J

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle ellerinize sağlık, videoyu izlerken dikkatimi çekti maşallah tüm donanımları eklemişsiniz :)

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık...Krom parçalar veya ekran etrafı(Konsoldaki)siyah mat bir folyo veya parça ile kaplanırsa gündüz ekran harici yansımalar rahatsız etmez..Etrafındaki krom parçalarda cama yansıyor,biraz rahatsız ediyor...

• Beğen

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Güzel bir çalışma olmuş.peki bu cihaz bluetooth la bağlanma şansı yok muydu.örneğin bende elm 27 obd cihazi var ve bluetooth ile telefonuma baglanabiliyorum ve telefonunda da hud özelliği ile cama yansitabiliyorum.tabi gündüzleri bukadar net olmuyor herhalde bu sorunu da cama yapistirilan filim ile asabilirim.bu cihazın bluetooth özelliği yokmu?kablo kirliliğinden kurtulurdunuz.yinede emeginize saglik

• Beğen

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle ellerinize sağlık, videoyu izlerken dikkatimi çekti maşallah tüm donanımları eklemişsiniz :)

Merhaba Hasip Bey;
Çok teşekkür ederim ama geçen gün sport bir Astra J ye bindim direksiyon ısıtma Xenon farlar yağmur sensöru falan olunca benimkisi gene boş paket kaldı ☺

Son düzenleme:

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık...Krom parçalar veya ekran etrafı(Konsoldaki)siyah mat bir folyo veya parça ile kaplanırsa gündüz ekran harici yansımalar rahatsız etmez..Etrafındaki krom parçalarda cama yansıyor,biraz rahatsız ediyor...

Merhaba Cemil Bey;
Aslında haklısınız ama benim gözüm belli bir süre sonra alıştı o yüzden ihtiyaç duymadım ama alışamıyanlar için yapılabilir öneri için teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Güzel bir çalışma olmuş.peki bu cihaz bluetooth la bağlanma şansı yok muydu.örneğin bende elm 27 obd cihazi var ve bluetooth ile telefonuma baglanabiliyorum ve telefonunda da hud özelliği ile cama yansitabiliyorum.tabi gündüzleri bukadar net olmuyor herhalde bu sorunu da cama yapistirilan filim ile asabilirim.bu cihazın bluetooth özelliği yokmu?kablo kirliliğinden kurtulurdunuz.yinede emeginize saglik

Merhaba Hadim Bey;
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, netlik konusunda evet kesinlikle film gerekiyor, açıkçası Bluetooth özelliğine bakmadım kablolar konsolun altından geçtiği için ama varsa mantıklı fakat bu seferde cihazın şarj durumu sorun olucak yine bir kablo gerekecek özellikle uzun yol kullanımında ama kablosuz olanı varsa sizin önerdiğiniz çözüm de mantıklı...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba Hasip Bey;
Çok teşekkür ederim ama geçen gün sport bir Astra J ye bindim direksiyon ısıtma Xenon farlar yağmur sensöru falan olunca benimkisi gene boş paket kaldı ☺
Direksiyon, koltuk ısıtma, far, yağmur sensörü çok zor işler değil. Afl far zor sanırım. Hayalet gösterge yapıldıktan sonra o da yapılabilir diye düşünüyorum.

• Beğen

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Direksiyon, koltuk ısıtma, far, yağmur sensörü çok zor işler değil. Afl far zor sanırım. Hayalet gösterge yapıldıktan sonra o da yapılabilir diye düşünüyorum.

Merhaba Ömer Bey;
Haklısınız 😊 işin maliyet kısmı büyük olmasa onada el atıcam ama malesef Türkiye şartlarında pek mümkün görünmüyor aynı zamanda teknik olarakda zor bir iş...