Opel Astra H hakkinda bilgi

huseyinbudus06acz208

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar. 15 gun once 2012 model Opel Astra 1.3 Cdti 90 ps araç aldim. Aracim 88 binde. Ilk sorum araç hangi paket anlayamadim. Tramer sorguda essentia easy. yazıyor ama yanliş. Aracimda yagmur, far,park sensoru var. Hiz sabitleyici, kol dayama, kararan dikiz ayni digital klima gibi özellikler mevcut. Aracin paketi nedir ?
Ikinci sorum ise araci aldigimin ikinci gununde sogut. Seviyesinde azalma var diye bir uyari geldi. Her calistirdigimda geliyor. Sanayiye goturdum usta bana sacma bir cevap verdi. Sensoru degistiririz ama 15-20 gun sonra tekrar bozulur dedi. Bunun asli var mi ? Ve ne yapmaliyim.
Son sorum ise ayni usta bu araclari 100-110 binde subaplari ariza verir dedi. Maliyetini sordum 2500-3000 tl dedi. Cevaplarsaniz sevinirim.
Aracınız su eksiltiyor ve muhtemelen su haznesinin kapagindandir. Ben günlük su eksiltme yaşıyor, sabah arabayı çalıştırmadan her gün suyuna bakmak zorunda kalıyordum. Bana üst kapak contası diyen oldu, siboplar dediler, motorun inmesi gerekiyor dediler ama bir oto elektrik ustası arkadaşımla bir ortamda otururken bu problemden bahsettim ve bana o kapağı değişmemi tavsiye etti (üzerindeki yan sanayiydi ben Orjinal aldım) değiştim ve sorunum bitti 6-7 aydan fazla oldu.