Opel Astra GL sedan 2002

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elfida_uk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradakaşlar astra 2002 sedan GL modelinin ruhsata ki isminye 1.4i NB GL AC diye geçiyor teknik özelliklerinden bahseder misiniz aracun daha dün aldım da aracı. Şimdiden teşekkürler.

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abs yok 2 hava yastığı var klima var ön camlar otomatik arkalar manuel hidrolik direksiyon motor kiliti v.s. var . en boş modelidir

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada nerden alırsan al rot-balans yaptır Yağını değiştir acil olarak bunları yapmanı öneririm. Balans sadece teker sökülüp yalpalanmaması için yapılan ayardır. Rot araç bilgisayara bağlanarak rot denen parçanın ayarlanmasını sağlar.direksiyon boşluğu yol tutuşu gibi önemli faktörler düzelir. Servis kaydı varsa geçmiş servis kayıtlarını araştır belki opelclubcard veya servis kartı vardır zaten. Triger kaydını bulamıyorsan mutlaka değiştirmen gerek.

Acemi arkadaşlara sadece balans yapıp rot-balans diye para alıyorlar. çoğu kişi bakımlı diyor kaputu açınca yağ değil çamur çıkıyor . birde bor mor kor bunların hiç bir faydası yoktur boşuna alma. 10-40 mobil veya castrol yağ al. fiyatı 50-60 liradır.

elfida_uk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek 1.4i NB GL AC modelinde ABS yok. Kandırıldım o zaman desenize. Çünkü aldığım şahıs bana ABS nin olduğunu söylemişti. :(

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abs bazılarında olabiliyor. kontağı ilk açtığında göstergede yanan aşıklara bir bak abs ışığı var mı?

elfida_uk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eve gittiğim de hemen bakacağım abs ışığı var mı diye, inşallah vardır ya :(

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 2002 GL plus da abs var

Yasin Genç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim de 2002 GL var sahibinden de özelliklere ABS de eklemişler tabi aracı ben almadığım için bakamadım arkadaşın dediği gii kontağı çevirdiğin zaman sol altta ABS ışığı yanması lazım olan modellerde öyle bizimkindede yok.Evdekilere söyleyince onlarda şaşırdı.Yapıcak birşey yok.Boş modelide değil.
Fiyatına göre Donanımı oluyor malum astra modelinin en hesaplı aracı yapıcak birşey yok.Ama tabi insanın canını sıkmıyor değil 2002 model Bir araçda çift Airbag takıyorsan abs yide es geçmemesi lazım opelin yapmış bir yanlış bizde çekicez.

erhand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abs

Benim araç 2002 astra 1,4 nb gl ac dir. abs si vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...