Opel astra 1.2 T özel seri donanım

Selim Bektaş

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel ailesi.

Bilgili ve tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak. Bir araç için bayiye kapora verdim ( astra 1.2 t 2020 model) ancak aracın paketini tam olarak öğrenemedim daha doğrusu bu soru sonradan aklıma geldi ve şu an için cevap alamıyorum yetkililerden. P 5-6-7 9-10-11-12 diye boştan doluya doğru giden seçenekleri varmış.
Benim kapora verdiğim araçta elektronik el freni ver deri koltuk vardı ve siyaha yakın bir karartmalı jant vardı. Kararan dikiz aynası start stop gibi özelliklerini hatırlayamıyorum çok aceleye geldi işten izin alıp gitmiştim. Bu aracı tanıyan var mı? hangi P serisidir?

Şimdiden teşekkür ederim.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracın fotoğrafları veya ilanı varsa yükleyebilirseniz daha doğru şekilde yardımcı olabiliriz.. :)

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Selim bey bayinin elinde ruhsat yok mu? Şaseden yedek parça gidip öğrenebilirsiniz.

Selim Bektaş

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Berkay bey çağatay bey merhaba, ilanı vardı ama kaldırmışlar ben kapora verince. Çok aceleye geldi işten 1 saat izin alıp gidebildim cuma günü ve özelliklerine tam bakamadım. Şu anda da satış temsilcime ulaşamıyorum. Hafta sonu sakin kafayla bakayım derken acaba ben bu paraya boş paket mi alıyorum hissine kapıldım ve biraz geç de olsa araştırma gereği duydum:) Araç 2020 model jantları siyah olan model ve göze çarpan düğmeli el freni var. İlanlara detaylı göz atarak p10 ve p11 olmadığını anladım onlarda normal el freni var ama bir sürü özellik var ekstra. p9-10-11-12 paketler arasında pek bi fark yokmuş. şimdi benim şüphem şu benim arac acaba bunlardan biri değil de bir de p3-4-5-6 gibi özelliksiz modeller varmış acaba onlardan biri mi diye şüphe ettim.

Selim Bektaş

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Berkay bey çağatay bey merhaba, ilanı vardı ama kaldırmışlar ben kapora verince. Çok aceleye geldi işten 1 saat izin alıp gidebildim cuma günü ve özelliklerine tam bakamadım. Şu anda da satış temsilcime ulaşamıyorum. Hafta sonu sakin kafayla bakayım derken acaba ben bu paraya boş paket mi alıyorum hissine kapıldım ve biraz geç de olsa araştırma gereği duydum:) Araç 2020 model jantları siyah olan model ve göze çarpan düğmeli el freni var. İlanlara detaylı göz atarak p10 ve p11 olmadığını anladım onlarda normal el freni var ama bir sürü özellik var ekstra. p9-10-11-12 paketler arasında pek bi fark yokmuş. şimdi benim şüphem şu benim arac acaba bunlardan biri değil de bir de p3-4-5-6 gibi özelliksiz modeller varmış acaba onlardan biri mi diye şüphe ettim.
Deri koltuğu bazen servisler araç elde kalınca göze hoş gözükmesi için ekstra bir şekilde dışarıya yaptırıyorlar ancak bizler orijinal biliyoruz :) , ben de Egea aracımı almadan önce 1.2T 145'lik 2020 Özel Seri araçları fazlasıyla incelemiştim; eğer aracınızda füme alaşımlı jantlar, elektronik el freni, ön sis farları, direksiyon ve koltuk ısıtma, otomatik klima, ön koltukta baldır desteği var ise gelen araçlar arasında en dolusudur...

Selim Bektaş

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Baldır desteği ve direksiyon koltuk ısıtma yok. O yüzden şüphelendim ben de en boş modelini alıyorum diye mi fiyat uygun diye düşündüm :)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Baldır desteği ve direksiyon koltuk ısıtma yok. O yüzden şüphelendim ben de en boş modelini alıyorum diye mi fiyat uygun diye düşündüm :)
En boş değil de 2020 Özel Serilerin orta donanım diyebiliriz çünkü aynı seride kapak jantlı sis farsız araçlar da mevcut.. Ne kadar köfte o kadar ekmek hesabı, 200 bin altına almışsanız çoğu sizin aracınıza yakın donanımda araçlar, mesela bazılarında el freni manuel ancak baldır destekli koltuk mevcut; tam net bir donanım mevcut değil maalesef çok fazla çeşitte P serileri mevcut :)

Selim Bektaş

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gün boyu araştırmalarım sonucunda benim arac p8-9-10-11-12 değil o sonuca vardım. Elektronik el freni , sis farları ve ön park sensörleri var jantlar siyaha yakın bi renk. Sürücü baldır desteği kararan dikiz ayna şerit takip ısıtmalı koltuk direksiyon start stop gibi özelikler ise yok. Bayiden alıyorum 207.000 tl sıfır km 2020 model. Sizce nasıl ? Daha karar veremedim

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gün boyu araştırmalarım sonucunda benim arac p8-9-10-11-12 değil o sonuca vardım. Elektronik el freni , sis farları ve ön park sensörleri var jantlar siyaha yakın bi renk. Sürücü baldır desteği kararan dikiz ayna şerit takip ısıtmalı koltuk direksiyon start stop gibi özelikler ise yok. Bayiden alıyorum 207.000 tl sıfır km 2020 model. Sizce nasıl ? Daha karar veremedim
Bayi dışarıya göre biraz fazla fiyat verebiliyor, piyasadaki durgunluk sebebiyle araçlarını satmak isteyenler çok daha düşük fiyatlara araçlarını verebiliyorlar size tavsiyem 0 ayarında araçlara bakmanız olur..

Mesela bu aracın bir tek tek sis farı eksik onların da montajı ileriki dönemde yapılabilir, el freninin manuel olmasını eksikten saymıyorum çünkü bana göre manuel el freni daha sağlıklı geliyor :) Koltuk ve direksiyon ısıtma, baldır destekli deri koltuklar, kararan dikiz aynası da var diye gördüm son fotoğraftan bence eğer kaporanızı geri alabiliyorsanız aradaki 20 bin fiyat farkına bu aracı almaya değer..
Örnek İlan