OnKa opel çıkmacı

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun zamandır alışveriş yaptığım bir yer ve genelde de en son gittiğim ,artık zaruretten gittiğim bir yer idi..Kuzenime omega aldık ,biraz masrafı var ,aradık her yeri fiyat aldık hadi dedik birde oraya gidelim ama hiç niyetimiz yok cünkü kesin uçacaklar biliyoruz.

Ama bu sefer ya iyi günlerine denk geldik ya da aldıkları tepkiler çogaldı ki baya bir düzelme olmuş şok olduk herkesle ilgilenmeleri ve herkesin 800 tl dediğini 200 tl ye , 700 dediklerini 350 tl ye gibi rakamlar ile baya bir gereken parçalarımızı aldık..Kendilerine dedim zaten bayağı bir düzelme olmuş diye güldüler..Bu vesile ile kendilerine bir kez daha teşekkür edeyim bari..Bu arada forumuda takip ediyorlarmış..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birazda insanına göre muamele var bu piyasada ki bende hiç sevmiyorum.. yani sallıyorum omega kullanılan bir parça vectra yada astradada aynıdır aynı parça kullanılmışdır o parçayı sorarsın ilk sordukları soru aracın ne abi astra dersen aynı parçaya 100 derler o parça omega da da kullanılıyorsa şayet omega dersen direk 300 tl çünkü omega sahibini kalın enseli daha paralı olarak görüyorlar..

ben xenon far soruyordum araban ne abi diyorlardı ya ne yapıcan bu xenon far bütün markalara uyumlu değilmi uyumlu abi diyorlardı yani vectra desem 200 diyicek corsa desem 150 diyicek ne yazık ki böyle esnaflar var..

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı adamlar var ya..

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 defa gittim dahada gitmem abi ne kadar vercez şu nu vercen aliyosan al almiyosan brak git tavirlar falan hep böyle hiç tavsiye etmem usulen bile olsa abi krtarmaz falan der insan bunlar direk olmaz birak parçayi git

Son düzenleme:

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen katılıyorum bi dayak yemediği kalıyo insanın
jant kapağı alacaktım biraz pazarlık yapayım dedim ama adam kovmuştan beter etti alıyosan al almıyosan uğraştırma vs.
hiç ticaret ahlakı yok bence orda

the İMAM

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek toklar toptancılık falan yapıyrolardır toptan sattıkları yer vardır sırtları sağlamdır o dükkanda maksat adres belli olsun kartımız olsun hesabı açıkdır genelde öyle o tipdeki yerlerdeki insanların üslubu tarzı böyle olur çünkü.

yoksa müşteriye ihtiyacı olsa böyle davranamazlar ama er yada geç bir gün ters aksi bir müşteriye denk gelirler ağızlarının paylarını yada boylarının ölçüsünü alırlar..

bir ikişi eyvallah der çıkar ikincisi eyvallah der çıkar üçüncü adam ne diyosun sen der girişir..

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk gittigimde oksijen sensörü sormuştum ,110 tl dediler ,100 verdim olmaz dediler ,iyi kalsın o zaman deyip çıkmıştım (Gıcıklığım tuttu).Ama bu sefer 30 tl indirim yaptılar ,1280 tl idi 1250 verin yeter dedi :)

Son düzenleme:

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında Arkadaşlar Haklı Birazda İnsanına Göre Muamele Var.Hakkını Savunan İnsan Olursan Her Yer Herşeyin En Ucuzunu Bulursun.Velevki Biraz Suskun Olursan 50 TL De Kazık Atarlar 30 TL'De Onun İçin Heryerde Uyanık Olmak Gerek Bence. ;)

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düzgün çalışan tavsiye edebileceginiz yerler varsa yazarsanız en azından gidilecek yerler belli olur..