Necvox'ta TV izleme

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox'ta TV izleme

HaKaN link' Alıntı:
dvd sürücünün torpido da olması bir dezavantaj değil mi peki, bence öyle olmaması daha pratik

dvd sürücünün orjinal yerinde olması iyi ama keşke sd kart erişilebilir olsaymış

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=1219.msg26170#msg26170 date=1302853081]
geçen hafta esse grp tan bir kişiye sordum cihazla ilgilenirken güncelleme için söküp yapıyoruz dedi bir de bi yerde daha sormuştum ama sd kart okuyucu varmı cyclone yada necvox ta ben girişini bulamadım?

benimde esse grup tan görüştüğüm kişiler hep konsolun sökülmesi gerektiğini söylüyor. ama usb den güncelleme yapılamaması benim mantığıma sığmıyor. sn. türk_187 ve sn. hakan'ın dediği gibi usb den sd karta dosya atmak mümkün olduğuna göre yapılabilmesi lazım sonuçta güncelleme dediğimiz şey sd kartta mevcut olan bir dosyanın yenisiyle değiştirlmesi. bu konuda ya bizim bilmediğimiz bişeyler var ya da adamlar biz internetten kendimiz güncelleme yapmayalım bize gebe kalsınlar diye bizi yiyorlar.

sd kart girişi insignialarda torpido gözünün içine yerleştiriliyor. astralarda ise tam ekranın arka tarafında cihazın üzerinde bulunuyor. konsolu sökmeden sd kart girişine erişim imkansız
[/quote]

az önce akçaylıastrayla görüştüm. aracını teslim aldı. o da necvox taktırdı. ona da güncelleme için konsol sökülecek demişler

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

Türkiyede Karasal yayın henüz deneme aşamasında olduğu için televizyondan fazla verim alamazsınız hiç bir cihazda alt yapı çalışmaları sürüyor 1-2 sene içinde biticeği söyleniyo ne kadar doğru bilemem ama bitince evinizdeki gibi televizyon izleyebiliceksiniz