Necvox takılı araçta config menüsü

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox takılı araçta config menüsü

perionur link' Alıntı:
Necvox cihazların yazılımı (Harita değil) nasıl güncelleyebiliriz. Bazı yorumlarda farklı arayüz kullanan arkadaşların var olduğunu görüyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Hatta forum yöneticileri bu arayüz yazılımları için bir konu açıp sabitleyebilirlermi? Ben necvox 9833 hd kullanıyorum.

Şimdiden teşekkürler....
Cihaz için çıkmış bir güncelleme var. Fakat sizin cihaz güncellenerek satılan mıdır yoksa bu güncelleme gerekli mi onu öğrenmek lazım önce. 0850 222 3773 numaralı telefon esse group u arayarak yardım alabilirsiniz.

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FarukS link' Alıntı:
Cihaz için çıkmış bir güncelleme var. Fakat sizin cihaz güncellenerek satılan mıdır yoksa bu güncelleme gerekli mi onu öğrenmek lazım önce. 0850 222 3773 numaralı telefon esse group u arayarak yardım alabilirsiniz.

2012' de aldım cihazı, güncelleme için arayacağım. Ancak güncelleme var ise büyük olasılıkla cihazı gönder diyecekler. Yazılımı esse nin paylaşacağını zannetmiyorum. Bu nedenle forumdaki arkadaşlardan destek bekliyorum. Başta da belirttiğim gibi arayıp soracağım.

İlginiz için teşekkürler.

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

perionur link' Alıntı:
2012' de aldım cihazı, güncelleme için arayacağım. Ancak güncelleme var ise büyük olasılıkla cihazı gönder diyecekler. Yazılımı esse nin paylaşacağını zannetmiyorum. Bu nedenle forumdaki arkadaşlardan destek bekliyorum. Başta da belirttiğim gibi arayıp soracağım.

İlginiz için teşekkürler.
Mail ile link gönderiyorlar, nasıl yapılacağınıda yazıyorlar. Güncellemeyi SD kartın içine dosyaları atarak yapabiliyorsunuz ;)

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Telefon ile görüştüm ancak 9833 için güncelleme olmadığını belirtti. Bazı cihazlarda olduğunu söylediğimde ise 9933 ün arayüzünü kurduklarını ve problem olduğunu belirttiler. Kafam karıştı.... 9833 orjinalinden sonra arayüz güncelleyen var ise yardımını bekliyorum....

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam size mail geldiyse bana forwardlarmısınız?

mucahit.duran@hotmail.com
9833 ü 2 yıl önce önce kullanmıştım başka bir araçta. Malesef o link durmuyor, Şuan benim kullandığım cihaz P-1033
Ama dedikleri gibi o güncelleme 9933 için çıkmış da olabilir o konuda bir bilgim yok. Ben güncelleme sonrasında gözle görülür bir sorun yaşamamıştım.

Edit: Güncelleme sonrasında 2-3 Hafta kullandım, sonrasında aracı satmıştım.