Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

hmm çok değişik olmuş acaba ana ekran nasıl radyo klima vs ayarlarını gösteren ekran

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onların fotolarında en yakın zamanda paylaşıcam sizlerle

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

genel görünümün ve menülerin detaylı görünümlerinin fotolarını paylaşabilirmisiniz?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha guzel olmus galiba ama cozemediim yani benim alete bisey olsa nolcak ellerinde benimkinden kalmadiysa bunumu takcaklar yada ben istesem bunla degistirebilirmiyim ne kadar hizli degisiklikler yapiyor necvox erdem beyde farkli bende farkli sizinki farkli hepsi 6 ay icinde degisti

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bnde aynı fiyata taktırdım allah korusun sizin alete birşey olursa bunu takıcaklardır sanırım eskilerinden takmıyolar galiba artık

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arayüz tamamen cyclone ve necvox dan farklı, her geçen gün hakkaten değişik modeller çıkıyor

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güncelleme işlemleriyle ilgili esse grupla mailleşiyorum. en son iki gün önce çektikleri yanıtta önümüzdeki ay içerisinde bu konuyla ilgili yurtdışından bir mühendis geleceğini söylediler.

arayüzün değişmesi yazılımla ilgili ama sn. bugraa nın taktırdığı necvox değişik bir model.  bi arkadaş skoda octaviasına necvox taktırmıştı. onun taktırdığı da sn. bugraa nın taktırdığı modele şekil olarak çok benziyordu, sd kart çıkışı filan aynı bunun gibi yandaydı. ama onda menüler çok kullanışsız, görüntü kalitesi çok kötü ve genel uyum olarak araca hiç yakışmamıştı. zaten bu nedenlerle söktürüp başka bir marka taktırdı. ama astraya takılan bu yeni necvox gördüğüm kadarıyla menüler güzel ve kaliteli duruyor. 

sn. bugraa kutusuna bakıp model numarasını bizimle paylaşabilirmisiniz?

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim sistemde bu yeni sistemdeki gibi radyo menüsü yok. cd 400 ün radyosunu kullanıyor. ayrıca gördüğüm kadarıyla araç ayarları sistemle uyumlu hale getirilmiş (klima vs. görünümü)

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/24/13868.jpg

resimde kutusunun modeli gözüküyo kutunun resmini paylaştım. ayrıca eski sistemde aracın orjinal ekranı üzerine ekleniyomuş sistem bunda bana aracın orjinal ekranında söküp werdiler tamamen kendi ekranlarını takmışlar ama yeni takılmaya başlayan ve yeni bir model olduğu için gerçekten çok eksikleri var mesela bu gelen partideki yeni cihazların daha geri görüş kameraları mevcut değil ama bugn görüştük zaten satış temsilcimde sölemişti 10 gün içinde ellerinde olucakmış ve gelip takıcaklarını söylediler ayrıca şuan aracın ayarlarını ulaşamıyorum sadece birkaç ayar mevcut ve o ayarlar menüsüde ingilizce bugun asıl onun için görştük ve bana eski sistemlerde aracın orjinal ekranı üzerine takıldığı için ayarlar menüsü aracın orjinal ekranında fabrikadan geldiği gibi ama bu sistemlerde aracın ekranıda değiştği için o ayarların daha henüz hepsinin eklenemediğini ama bunun üzerinde çalıştıklarını en geç 1 ay içinde yeni bi güncelleme geliceğini ve bu şekilde eksik olan aracın diğer ayar menüsü eklenicek ve türkçeleştirilicekmiş ayarlar menüsü mesela en basiti navigasyon açıkken müzik dinliyosanız ikisinin sesi birbirne karışıyo müzik kısılıp navi komutları okunmuyo bütün şikayetlerimi söledim bu gibi bütün sorunların yeni güncellemeyle giderilceğini söylediler ve üzerine çalıştıklarını söylediler ama sadece cihazın güncellemsini kendileri yapacaklarını gps navigasyonun güncellemisini sd kartı dışarda olduğu için artık benim yapacağımı söylediler telimi kaydetti Necvox da Erkan beyle görüştüm ve beni ilk sıralara aldğını güncelleme çıkar çıkmaz bana yardımcı olacaklarnı we bu sorunlarımı gidereceklerini söylediler çünkü ben biraz bu eksiklerden memnun olmadığımı söyledim pişman olmayın merak etmeyin en yakın zamanda sorunları çözüp sizi bilgilendircez üzerinde çalışmalarımız devam ediyor dedi