Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

sanırım bizim gibi aracın ayarlarının orjinal kaldığı ama daha eski teknoloji ürün şimdilik daha düzgün çalışıyor en azından hiç böyle sorunlar yok hatta ufak tefek şeyler dışında sorunsuz

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

bugraa link' Alıntı:
navi sorununu çözdükte bu güncelleme pek başarılı değil umarım bir başka güncelleme gelicektir aracın tüm ayarları yine yok burda olanlarda tam anlamıyla çalışmıyo mesela geri vitese takınca arka silecek çalılşması açık ama çalışmıyo benden başka bu yeni necvox cihazını kullanan arkadaşlar warmı acaba onlarda araç ayarlarının hepsine ulaşabiliyolarmı ve birde ses açma we kısma bazen takılıyor hiç bir şeklde ne açılıo ne kısılıo taki aracı stop edip tekrar çalıştırıncaya kadar bu güncellemeyi yapana kadar hiç böle bi sorun yoktu o gün yaptğmz güncellemeden sonra oldu neden olmuş olabilr??

ön sileceği bi kademe açıp geri vitese takıp bi dene istersen

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geri viteste sileceğin çalışması için yağmur sensörünün açık ve birşey algılıoyr olması lazım

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet aracın orjinal ayarları bulunmuyor. (Bluetooth ayarları vb.. ) Necvox üzerinden bağlanıyorum ama rehber eşitlenmiyor.Forumda araştırdım ama hiçbiri olmadı bende.
9833HD kullanıyorum.

ducan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NECVOX umun navigasyonu çalışmıyor.. not find navigaston software yazıyor gps haznesinde SD kart yok Kayboldu. bu SD kartı nerden bulabılırım. içindeki dökümanları varmı sızde

erolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba arkadaşlar. necvox dva-6803 cıhazım var.bunun yazılım ve harıta guncellmesını nasıl yaparım.cıhazda black edıton var. bunun yazılımı ıgo ya nasıl çevırıım?harıta yuklemesınde ıd kısmı cıhazda gözukmedıgı ıcın yazılımı guncellme gerekıyormus onu nasıl yapabılırım?tesekkurler

cihangirtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navigasyon aracımda hata veriyor.bende sd kart cıkardım bilgisayar üzerinden sizin gösterdiginiz gibi yapmaya çalıştım fakat navigasyonu açamadım win32 için uygun degil yazdı.1.ci sıradaki işleminizi gerceklestiremedim.detaylı bir sekilde açıklama yapabilir misiniz.

KAYA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 Opel Astra NB CD için........

Arkadaşım selam, 2000 Model Opel Astra  NB CD Göğsüne uyumlu (öncelikle) Necvox  modeli hangisi  ? ֖ncelikli demekteki amacım sitede okuduğum kadarıyla (yanılıyormuyum bilmem!) diğer marka ve modellerde  sorunlar yaşandığı izlenimini aldım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.