NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

ben bu navigasyon + geri görüş kamerası+ aracın içini zenginleştirmesi için almayı çok istiyorum ama yakınımda olan tüm servisler 2000 tl üstü fiyat çekiyor.merak ettiğim bir konu var.biz böyle internetten yada dışardan alıp taktırdığımızda aracımızı garanti kapsamı dışına çıkarırlarmı.bi türlü netleştiremedim bu konuyu bazıları garantiden çıkmaz diyor bazıları kesinlikle çıkar diyor. servislerde tam bişey diyemiyor yardımcı olursanız sevinirim.bide böyle dışarda taktırıp sorunlar yaşayanlar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim şimdiden  thnxx

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
ben bu navigasyon + geri görüş kamerası+ aracın içini zenginleştirmesi için almayı çok istiyorum ama yakınımda olan tüm servisler 2000 tl üstü fiyat çekiyor.merak ettiğim bir konu var.biz böyle internetten yada dışardan alıp taktırdığımızda aracımızı garanti kapsamı dışına çıkarırlarmı.bi türlü netleştiremedim bu konuyu bazıları garantiden çıkmaz diyor bazıları kesinlikle çıkar diyor. servislerde tam bişey diyemiyor yardımcı olursanız sevinirim.bide böyle dışarda taktırıp sorunlar yaşayanlar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim şimdiden  thnxx
Normalde o aksam garantiden cikar ama zaten o aksamda garantilik bisey yok.
Onemli olan ilerde illaki cihazda veya kamerada problem cikacaktir bu gibi durumlarda tamircilerde veya disarda kosturmaktansa servisle muhatap olursunuz. Kafaniz agrimaz
Firmalarda servisi kaybetmemek icin en kisa surede sorunu hallederler.

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cevabın için çok teşekkür ederim Bülent abi.ozaman bi süre daha bekliyorum biraz pahalı.ilerde belki biraz fiyat düşer ;D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonuc olarak fiyatı ne kadar?

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet benim aldığım cihaz bu. Ben de bu videoları izleyip almıştım.
Fiyat 1250 lira. Kafalık monitörü de getirmiş firma çiftini 750'ye aldım ben Android o da.

blackjesus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben hala hangi firma satıyor, kmim nerden aldı taktırdı bi türlü bulamadım... bi paylaşırsanız gidip bizde ordan alıp taktıralım... :) sürekli aldım taktırdım lafları dönüo ama nerde satıldığına dair net bir bilgi yok...