Necvox DVc3410 Direksiyon Bluetooth calismamasi

dr.ilkerozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba. Sport donanim aracima Necvox Dvc 3410 sistem taktirdim. Yalniz direksiyondaki bluetooth tusu calismiyor sanirim.
Bir de iphoneu baglayacak bir yeri yok mu acaba? Internette bir video tarzi bir sey bulamadim. Nasil memnun musunuz genel olarak?
Simdiden cok tesekkurler.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox DVc3410 Direksiyon Bluetooth calismamasi

Hocam öncelikle formumuza hoşgeldiniz kendizi bi tanıtırmısınız

dr.ilkerozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba. Ilker Ozel. Ankaradan, acil dokturuyum. Ambulansta calisiyorum yani.
Daha yeni Astra J Sport aldim. Buna da Necvox taktirdim, Dvc 3411 dediler ama 3410 oldugunu dusunuyorum.
Arabayi daha teslim alamadim ama bluetooth tusu calismiyormus. Bir de forumda yazilanlari okudugumda biraz hevesim kirildi isin gercegi.
Iphone baglantisini, kullanisliligini sizlerden ogrenmek istedim. Tesekkurler.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam meslektaş sayılırız bende sağlık personeliyim necvox bir arkadasta vardı hangi modeli bilmiyorum ama buluetot calisiyordu çalışması lazım. Necvox hakkında size şunu söyleyeyim pek güzel bir cihaz olduğu söylenemez bazı hataları mevcut mesela aracın sinyal sesleri emniyet kemeri park sensoru vs rahatsız edici seviyede çıkıyor mesela igo yukleyebiliyorsun ama düzgün calismiyor. Bende bu sebeblerden dolayı Android cihazların yaygınlaşmasını bekliyom ona göre hareket edecem. Birde servis çok pahalı takıyor normal fiyatı montaj dahil 1300 tl adamlar 2000 tl fiyat çekiyor

dr.ilkerozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur bey merhaba. Evet okudugum kadariyla bu sikintilar mevcut. Benim merak ettigim Dvc 3410 modelinde bir farklilik var midir diye?
Bu konuda forumdaki arkadaslardan yardim bekliyorum.

dr.ilkerozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum hala.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox aracın neredeyse tüm ayarlarıyla oynuyor. Bu sebeple bir çok özelliği devredışı bırakıp kendi cihazından vermeye çalışıyor.Normalde direksiyondaki tuşun kullanılması gerek.Bence imkanınız var ise servise gidin soketi kontrol etsinler.Yada en iyisi değiştirebiliyorsanız Cyclone ile değiştirmenizi tavsiye ederim.WinCE işletim sistemlerindeki en iyi cihaz olduğunu söyleyebilriim.

hasan069301

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BENCE ALDIĞINIZ NECVOXU HEMEN İADE EDİN BENDE DVC 3410 TAKTIRDIM ARACIMA AMA HİÇ MEMNUN DEĞİLİM HİÇ BİR VİDEO FORMATINI DOĞRU DÜRÜST OYNATMIYOR

ESSE GRUBUN DEDİĞİ MPG DE SORUN YOK DİYOR İYİDE KARDEŞİM SENİN SATTIĞIN CİHAZIN ÖZELLİKLERİNDE AVİ MP4 FALAN FİLAN OYNATIR DİYOR ANCAK DONARAK OYNATIYOR BENİM SORUNUMA HALA BİR ÇÖZÜM BULAMADILAR BEN İADE TALEP EDECEĞİM BAKALIM NE OLACAK

BENCE SİZDE VAKİT KAYBETMEDE İADE İSTEYİN