Necvox DVA-9833HD Güncelleme

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,

Başlıktaki cihazı kullanan arkadaşlar servise götürmeden navigasyonlarını aşağıdaki gibi güncelleyebilirler.Kendim sorunsuz şekilde güncelledim.

İlk başta aşağıdaki yazılımı pc ye kurmamız gerekmekte.

https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads

Programı kurup çalıştırdığımzda please connect your navigation device! şeklinde  şekilde görünür.

http://a1109.hizliresim.com/11/9/18/16026.jpg

necvoxdaki navi yüklü sd kartı pc ye taktığımızda kartı algılayacaktır.

Program üzerinden kısa bir üyelik oluştuırmamız gerekiyor.Oluşturup login olduğumuzda sol tarafdaki seçenekler update"güncelle" diyerek 2011 Q1 e haritayı güncelleyebilirsiniz.

Tabi bu işlemleri yapmadan siz her halükarda kartın backup ını alın.Yazılım ilede alabilirsiniz.Ayrıc yazılımın türkçe dil desteğide mevcut.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox DVA-9833HD Güncelleme

teşekkürler paylaşım için
ücretsiz güncelleme bir defaya mı mahsus bahsettiğiniz cihazda?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun paylaşım için ama bizim gibi sd kart içerde olanlar ne yapcak servise gidip arabayı açtırıp eve gelip güncelleyip tekrar servise mi gitcez ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
sağolun paylaşım için ama bizim gibi sd kart içerde olanlar ne yapcak servise gidip arabayı açtırıp eve gelip güncelleyip tekrar servise mi gitcez ?
hayır tabiki onunda kolayı var benim de sd kart içeride ve güncelleme yaptım
daha önce konu açmıştım

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1300.0

update.exe dosyasını çalıştırınca cyclone da sd karta konsol açmadan girilebiliyor
muhtemelen necvox da da öyledir

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
teşekkürler paylaşım için
ücretsiz güncelleme bir defaya mı mahsus bahsettiğiniz cihazda?

evet bir defaya mahsus zaten kartı taktığınzda içinde bir adet free güncelleme olduğunu belirtiyor.

Edit : Güncelleme 1 yıl ücretsiz

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DVA-9833 HD kullanan arkadaşlar aracın ayarlar menüsünün tümüne ulaşabiliyomusunz acaba yoksa sizde necvoxdan dolayı aracın orjinal ayarları yerine necvoxun belirlediği ve bence çok yetersiz olan ayarlarlamı yetiniyorsunuz?

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
DVA-9833 HD kullanan arkadaşlar aracın ayarlar menüsünün tümüne ulaşabiliyomusunz acaba yoksa sizde necvoxdan dolayı aracın orjinal ayarları yerine necvoxun belirlediği ve bence çok yetersiz olan ayarlarlamı yetiniyorsunuz?

Aracımı ilk aldığımda ncvox üzerinde olduğu için orjinal ayarların neler olduğunu tam olarak bilmiyorum ama yanlış hatırlamıyorsam bir videoda config tuşuna basıldığında bluetooth ayarları gibi bişey görmüştüm.O ayarlar bende mevcut değil.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2292.msg47064#msg47064 date=1316372531]
sağolun paylaþım için ama bizim gibi sd kart içerde olanlar ne yapcak servise gidip arabayı açtırıp eve gelip güncelleyip tekrar servise mi gitcez ?
daha önce konu açmıþtım

update.exe dosyasını çalıþtırınca cyclone da sd karta konsol açmadan girilebiliyor
[/quote]

arkadaslar merhaba
uzun zamandır forumu olabildigince takip etmeye calısıyorum ama herhangi bir paylasım yapamadım.
Ben necvoxu guncelledim. Hakan beyin paylastıgı update dosyasını usbye yukleyerek necvoxun sd cardına ulastım. Sd card icindeki navigation klasörünü usbye kopyaladım. Naviextras.com dan indirdigim tolbox programını pc ye yukledikten sonra usbyi pc ye takınca sd card olarak gordu ve program otomatik olarak güncellemeleri aramaya basladı ve usb üzerindeki haritaları güncelledi. Sonra usbyi arabaya takarak klasörü sd cardta bulunan konumuna kopyalarak degistirdim. Boylece haritalar güncellenmis oldu ve sorunsuz bir sekilde calısıyor

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

greatt
erdem link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=2292.msg47067#msg47067 date=1316373286]
[quote author=astraowner link=topic=2292.msg47064#msg47064 date=1316372531]
sağolun paylaþım için ama bizim gibi sd kart içerde olanlar ne yapcak servise gidip arabayı açtırıp eve gelip güncelleyip tekrar servise mi gitcez ?
daha önce konu açmıþtım

update.exe dosyasını çalıþtırınca cyclone da sd karta konsol açmadan girilebiliyor
[/quote]

arkadaslar merhaba
uzun zamandır forumu olabildigince takip etmeye calısıyorum ama herhangi bir paylasım yapamadım.
Ben necvoxu guncelledim. Hakan beyin paylastıgı update dosyasını usbye yukleyerek necvoxun sd cardına ulastım. Sd card icindeki navigation klasörünü usbye kopyaladım. Naviextras.com dan indirdigim tolbox programını pc ye yukledikten sonra usbyi pc ye takınca sd card olarak gordu ve program otomatik olarak güncellemeleri aramaya basladı ve usb üzerindeki haritaları güncelledi. Sonra usbyi arabaya takarak klasörü sd cardta bulunan konumuna kopyalarak degistirdim. Boylece haritalar güncellenmis oldu ve sorunsuz bir sekilde calısıyor
[/quote]

greatt