Necvox 9933

Cagan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta opel astra edtion plus aldım servis farklı marka bir multimedya takmıştı. Özellikle necvox istedğim için üzerine fazladan para verip 9933 serisini taktırdım. Fakat radyosunun frekansı sorunlu ses gidip geliyor. Ayrıca bluetooth ile karşı tarafa ses sorunlu gidiyor az ve cızıltılı. Cam tarafına monteli siyah mikrofon mu sorun bilmiyorum Torpido gözünde de tek usb çıkışlı kablo var çift çıkışlı değil

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Daha önce kullandığım necvox p1033 platinumda radyo çekim kalitesi çok iyi değildi. Farklı 3 anten denememe rağmen sonuç değişmemişti. Necvox kullanıcılarından bu sorunu çok duyduğumu hatırlıyorum.

Bu tip cihazlarda bluetooth için en verimlisi bahsettiğiniz tipteki harici mikrofonlardır. Dahili mikrofondan daha iyidir. Camlar açık ya da klima açıksa, biraz yüksek sesle konuşmak gerekiyor, karşıya ses az gidebiliyor. Camlarınızı kapatıp, klimanızı da biraz kısıp denerseniz muhtemelen sorunsuz görüşme yaparsınız. Mikrofona gelen en yakın ya da en şiddetli ses hangisi ise karşıdan da en çok o ses duyuluyor... telefonlarımız, bu cihazlardan çok daha kaliteli olmasına rağmen, aynı şartlarda, (camlar açık/ klima açık) mikrofonun yerine telefonunuzu sabitleyip hoparlörden konuşmayı deneyin sonuç daha kötü olacaktır. Ben şu an dahili mikrofonlu cihaz kullanıyorum, kutusundan harici mikrofon da çıktı. Takmayı düşündüm ama camları kapayınca ya da klimayı biraz kısınca performansı yeterli geldiğinden gerek görmedim.

Usb çıkışını da tek yapıyorlar serviste, bana hiç kullanışlı gelmemişti, çakmağın yanına almıştım, bir usb yeterli gelir bence, bende şu an iki adet var biri aylardır boşta:)

Opel yetkili Servisine bu cihazlarla ilgili soru sormayın, bilmezler.

Son düzenleme:

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef o modellerin radyoları cızırtılı pek çekmiyor, hele şehir dışlarında işe PEK yaramıyor. Bende de var Necvox 9933 black edition opsiyon taktırmıştım sıfır alırken yetkili serviste. Antalya NECVOX yetkili servisi de %10 dan fazla sinyal kaybı normal diyordu.
Radyosu zayıf ama geri görüş kamerası ve nagivasyonu, usb, mp3 ü iyi vaziyette diyebilirim.

Son düzenleme:

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvox alacaksan radyo sıkıntısına katlanacaksın. Trafikte yan arabalardan birinde radyo sinyalli mp3 oynatıcı filan varsa benzer frekanslarda hemen cızırtılar başlıyor. TV anteniyle radyo antenini düzgün yapsalar 10 üzerinden 9,5 veririm. Şuan ki puanım 7. Bir araçta en çok radyo kullanılıyor sonuçta. En sorunlu alanda radyosu.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırf 9933 te değil tüm necvox larda sıkıntı var radyolarında.TV alıcısı ise analog dijital yayın almadığı için ona bir diyemem. Onu yapanlarda servisi de kabul ediyor zaten,

serkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bluetooth ile ses benimde çok az gidiyordu.hoparlör taktırırken teybi çıkardığımızda çıkmış bir fiş gördük . onu takınca ses çok iyi şimdi.isterseniz kontrol ettirin.