NE YAPMALIYIM

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NE YAPMALIYIM

Arkadaşlar benim aracımın arka kısmındada ufak bi çarpmadan dolayı 1 cm kadar bi boya kalkması ve nikelaj çıta biraz içe göçtü var birde hafif sağ arka tarafı duvara sürttüm 2 cm kadar.Kasko yaptırırken mini onarımdan bahsetmişlerdi yılda 3 defaydı yanılmıyorsam ben bu hasarları mini onarımdan yaptırsam acaba kaskoya herhangi bir sıkıntısı olurmu ?

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasko mini onarımda belli bir fiyata kadar karşılıyor diye biliyorum ben.Şahsen benim kaskom öyle 150 TL ye kadar olan hasarları karşılıyor ve yılda 1 kereye mahsus.Tramerde çıkıyormu bilmiyorum orasını.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pesimistyLE link' Alıntı:
Arkadaşlar benim aracımın arka kısmındada ufak bi çarpmadan dolayı 1 cm kadar bi boya kalkması ve nikelaj çıta biraz içe göçtü var birde hafif sağ arka tarafı duvara sürttüm 2 cm kadar.Kasko yaptırırken mini onarımdan bahsetmişlerdi yılda 3 defaydı yanılmıyorsam ben bu hasarları mini onarımdan yaptırsam acaba kaskoya herhangi bir sıkıntısı olurmu ?

Hayır hasarsızlık indirimin bozulmaz fakat tramer kaydında çıkar işlemin
FredericKapuska link' Alıntı:
Kasko mini onarımda belli bir fiyata kadar karşılıyor diye biliyorum ben.Şahsen benim kaskom öyle 150 TL ye kadar olan hasarları karşılıyor ve yılda 1 kereye mahsus.Tramerde çıkıyormu bilmiyorum orasını.

Kaskoda en ufak bir vida sıkma işlemi dahi gözükür tramerde 150 tl ve üzeri hasarlarda bir sonraki sene yararlanacağınız hasarsızlık indirimi bir kademe geriye gider.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba ben yaklasik bir ay once 2012 model aracimi 2.el aldim. Alirken satici iki kucuk surtme olayi oldugunu 1.sinde sag iki kapinin 2.sinde de sol on camurluk ve tamponun surtuldugunu anlatti. Bu soylediklerini fotograf ve servis kayitlari ile de ispatladi bende ayrica guvendigim kendi ustama gosterdim o da detayli inceledikten sonra saticiyi dogruladi ve gonul rahatligi ile araci alabilecegimi soyledi. Bende araci alirken saticidan hasarlarin yapilmadan onceki resimlerini aldim satarken ayni sekilde gostermek icin. Bence benzer bir sekilde resimleyip satarkende aliciya bunlari gosterirseniz sorun olmaz