Navimex Astra j 5.1.1 Android

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Navimex Astra j 5.1.1 Android

Faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler. Çakmağın yanındaki USB Sport'larda da var bilginiz olsun.

Cihazı çok beğendim muhtemelen birkaç ay içinde aynısından taktıracağım. Birkaç soru sorayım :

- Fiyat olarak ne kadara taktırdınız geri görüş kamerası ve montaj dahil?
-Cihazda bizim araçların içindeki kırmızı ambiyansa uyacak şekilde kırmızı tonlarda tema kullanma şansımız var mı?
-Navigasyon güncellemesini internetten kendisi yapıyor mu yoksa gps card ile dışardan biz mi yapıyoruz?

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1100 tl aldim istanbuldan ana bayiden taktirmaya Antalya'da 120 tl verdim gps kartini cikarip güncelliyorsun geri görüş kamerasi dahil fiyata

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok iyiymiş hayırlı olsun, az önce aynı ürünü sordum İzmir'de 1500 TL dediler. Tema olayı nasıl peki kırmızı ton olayı yapılabiliyor mu?

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Renk değişimi tam kurcalamadım

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Bende de necvox platinum var. Bu cihaz fena görünmüyor. Ben de sizin gibi onu satıp bundan alabilirim. İşlemci, ram ve istenilen programın yüklenebiliyor olması güzel. Sizin kullanımınızdan sonra tecrübelerinize göre ilerleyen zamanda fikir alışverişinde bulunalım. Aklıma gelmişken sorayım: MP3 veya videoyu direksiyondan veya konsoldaki tuşlardan pause yapabiliyor musunuz yoksa ille dokunmatik ekrandan mı yapmak lazım. Ekran hiç pratik olmuyor. Bende araç kayıt kamerası var o bu cihaza da bağlanabiliyor mu? Ses kalitesi necvox kadar iyi mi? Konsoldaki tüm tuşlar görevini yerine getiriyor mu? Back, info, vs. Aklıma gelen sorular şimdilik bunlar [emoji16] ciddi ciddi düşündüğüm için biraz çok soru sordum kusuruma bakmayın...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lollipop işletim sistemi android in en basit arayüze sahip ve en az ram yiyen işletim sistemi bu cihaz lollipop ile ram olmadan dahi gayet stabil çalışır telefonlarda ki lollipop olayina sinir oluyorum hiç arayüz olayı yok ama araçta oldukca guzel durmus bu cihaz kasmaz zorlanmaz :)

Gerçi çok eski olan cyclone yi kullanmama rağmen düşük ram olmasina ragmen cyclone de hiç donmadi ama android daha guzel gorunuyor

Bu tarz cihazlara android yakisiyor

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
RE: Cvp: Navimex Astra j 5.1.1 Android

we[AGRA]' Alıntı:
Çok iyiymiş hayırlı olsun, az önce aynı ürünü sordum İzmir'de 1500 TL dediler. Tema olayı nasıl peki kırmızı ton olayı yapılabiliyor mu?
İzmirde bayi kim acaba ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: RE: Cvp: Navimex Astra j 5.1.1 Android

Lapsetur' Alıntı:
we[AGRA]' Alıntı:
İzmirde bayi kim acaba ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Sanayi Cihan Oto.

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sting1981' Alıntı:
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Bende de necvox platinum var. Bu cihaz fena görünmüyor. Ben de sizin gibi onu satıp bundan alabilirim. İşlemci, ram ve istenilen programın yüklenebiliyor olması güzel. Sizin kullanımınızdan sonra tecrübelerinize göre ilerleyen zamanda fikir alışverişinde bulunalım. Aklıma gelmişken sorayım: MP3 veya videoyu direksiyondan veya konsoldaki tuşlardan pause yapabiliyor musunuz yoksa ille dokunmatik ekrandan mı yapmak lazım. Ekran hiç pratik olmuyor. Bende araç kayıt kamerası var o bu cihaza da bağlanabiliyor mu? Ses kalitesi necvox kadar iyi mi? Konsoldaki tüm tuşlar görevini yerine getiriyor mu? Back, info, vs. Aklıma gelen sorular şimdilik bunlar [emoji16] ciddi ciddi düşündüğüm için biraz çok soru sordum kusuruma bakmayın...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
direksiyondan her fonksiyonu kullana biliyorsunuz pause ileri geri parca değiştirme vs Necvox 1033 p kullandım onla bu cihazı kıyaslanmaz necvoxu satmamım nedeni  hic bir özelliği yok hic bir sey indirilmiyor int yok wifi doungle lazım aşiri yavaş ve beğenmediğim bir sürü yani vardi