Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

Bu anlattiginiz ozellikler aynen benim navide mevcut olanlar ama burada konu editiona navi aktiran arkadaslar ayarlar menusunde logo bolumune sahip oldugunu ve acilista cyclonedaki gibi opel logosunun cikyigini soyluyor arac usbsinden muzuk dimlerken ben de naviye girilecegini sanmiyorm

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

burakist link' Alıntı:
2 yıldır navimaster kullanıyorum. açılış logosu diye bir opsiyon yok. navimaster resetlendiği zaman opel logosu çıkar sonra ana menuye döner. 4 sayfa mevcut bu sayfalaran 4. sü logo sayfasıdır ( 4. sayfa bir güncelleme sonrası oluşuyor) istediğiniz bir resimi bu sayfada kullanırsınız cihaz kendini resetlemediği sürece siz hangi sayfa ile kontağı kapattıysanız o sayfa ile başlangıç yapılır. ( cihaz kendini hangi durumlarda resetler bilmiyorum. uzun süre elektirik gitmezse vs vs) navimaster cihaz üzerinden müzik dinlenirken navigasyon menusune giremezsiniz müzik çalar kapatılmalı. ancak usb üzerinden, cd üzerinden ya da radyo üzerinden müzik alırken yani aux yolu ile ki bu aracın kendi medya sistemidir navimaster üzerinde her menuye girebilirsiniz hatta hem araç hemde navimaster cihaz üzerinden aynı anda müzik dinleyebilirsiniz. ekran üzerinde direksiyon komutları klima config vs vs ayarları opelin orjinal multimedya görüntüsü olarak ekrana yansır.  navigasyon dışında diğer hiç bir özelliği kullanmayacaksınız emin olun yok tv yok internet yok dvd falan filan çok büyük hevesle takacaksınız iki günde size sıradan gelecek ama panik yapmayın piyasada bu ürünlerin dışında mucize yaratacak başka ürün yok.fiyat konusuna gelince 750 ye de bulursunuz 1250 ye de.istanbuldaysanız acıbadem de olması lazım navimaster a gidin serkan ı bulun kendi aracında inceleme göstersin pazarlık yapın 1 saatte montajı yaptırın paşa paşa kullanın. necvox cylone bilmem ne hepsi ucuz çin malı ve hepside aynı cihaz. servislere kendinizi yoldurmayın. saygılar...
Araçta cd400 var sanırım cd300 yazılımda logo da mevcut navide müzik dinleme de mevcut.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

dreamofice link' Alıntı:
Bu anlattiginiz ozellikler aynen benim navide mevcut olanlar ama burada konu editiona navi aktiran arkadaslar ayarlar menusunde logo bolumune sahip oldugunu ve acilista cyclonedaki gibi opel logosunun cikyigini soyluyor arac usbsinden muzuk dimlerken ben de naviye girilecegini sanmiyorm
Araçta orjinal usb zaten yok biz cihazın kendi müzik çalarından mp3 dinlerken navigasyonu kullanıyoruz.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Araçta orjinal usb zaten yok biz cihazın kendi müzik çalarından mp3 dinlerken navigasyonu kullanıyoruz.

navinin usbsini kastetmistim ben aracn usbsinden dinlerken naviye girebiliorm zaten, navi usbsinden dinlerken navigasyonanasil giriosunuz muzuk calar aktifken meniye ulasilior o zamam. Cok enteresan ya resmen iki farkli cihaz varmis demek ki sporta takilan cihaz daha kotu.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

dreamofice link' Alıntı:
navinin usbsini kastetmistim ben aracn usbsinden dinlerken naviye girebiliorm zaten, navi usbsinden dinlerken navigasyonanasil giriosunuz muzuk calar aktifken meniye ulasilior o zamam. Cok enteresan ya resme
n iki farkli cihaz varmis demek ki sporta takilan cihaz daha kotu.

Evet cd300 versiyonunda cihazin kendi muzik calarinda geri tusuna basınca mp3 çalmaya devam ediyor. Naviye giriyorum mp3 çalarken yönlendirme sesleri de geliyor.

Okkes27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ynt: Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

yavuzozkan' Alıntı:

Yavuz kardeş ben de multimedia taktırmak istiyorum hangi marka ve  fiyat yardımcı olursanız sevinirim