Navimaster Seste Cızırtı Ve Motor Sesi Sorunu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster Seste Cızırtı Ve Motor Sesi Sorunu

gorkemtekin link' Alıntı:
Aynı sorun bendede var cosmo Araçlarda daha doğrusu afl far olan araçlarda hangi cihaz olursa olsun bu paraziti yapıor güncelleme ile falan çözüleceğini bende zannetmiyorum bende de Cyclone var aynı sorun çözülemiyor müzik dinlerken aracın kendi USB girişinden dinliyorum herhangi bi zırıltı yapmıyor çözümü böyle buldum.
Cyclone merkezine ugrayin o cizirti sorunu araya takilan kabloyla cozuldu
Haa onuu taktirinca cizirti gidiyor ama aracin orjinal usb sini kullanamiyorsunuz.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cycloneda cızırtı bir kablo vasıtasıyla ortadan kalktı.Bülent abinin aracında test ettik ses kalitesi baya bir iyileştirilmiş ve cızırtı ortadan kalkmıştı. Yanlız bu ara kablo aracın kendi usbsini sadece şarj olarak kullanımına imkan veriyor.Cyclonenun kendi usblerini(2adet) kullanıyorsunuz.

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar necvoxta bu sorunu çözmüş servisten aldığım bilgi bu yönde , ben taktırırken markasını sormamıştım Astranın heyecanıyla servise , servis şimdi şaka gibi ama gerçek bana navimaster iade alırsa daha sorunsuz necvox var onu takalım diyor , arkadaşlar maden hada sorunsuz bir alet var neden sorunlusu taktınız dediğimde yönetimin kararı diyorlar , şimdi ben nasıl bir yol izlemeliyim iki tarafta topu birbirine atar durumda Navimastercılar başka araçta yok diye idda ediyor opel servis bizde değil sorun sizde şeklinde kendini savunuyor taktırdığıma bin pişman olmuş durumdayım , lütfen fikirlerinizi bekliyorum nasıl bir yol izlemeliyim..

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz Sesini yükseltmen gerektiğini düşünüyorum.Senin sorununu Arabayı aldığın yerin Genel müdüründen başkası çözemez.Hangi bayiiden aldınız ?

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maslak Çiftkurtlardan aldım araç 4.kez sökülecek dandik bir cihaz yüzünden orjinal CD400 kalsaydı daha iyiydi , Navimastar servisi tam rezalet zaten kimsenin kimseden haberi yok , Bir kaç gün süre istediler yurtdışına mail atacaklarmış yazılım güncellemesi gelecekmiş yalanın bu kadarı olsa öyle bir yazılım zaten yollar adamlar sana bugün ve yarın bekleyip ondan sonra çiftkurtlarla konuşucam bile bile sorunlu olduğunu düşündükleri cihazı neden sattıklarını tabi açık seçik ortada para , sesimi yükseltmeye başlayacağım anlayacağınız....

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navimaster sorunu kabul etti sonunda ancak iade nasil gerceklesecek bilmiyorum servisle cözecekler sanıyorum , servis şuan necvox takiyormus ne yapmaliyimm arkadaslar necvox taktiriyim mi

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navimaster sorunu kabul etti sonunda ancak iade nasil gerceklesecek bilmiyorum servisle cözecekler sanıyorum , servis şuan necvox takiyormus ne yapmaliyimm arkadaslar necvox taktiriyim mi

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taktır bence necvox iyidir.

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar paramı geri almaya karar verdim CD400 çook başarılı bence cin malı dandik cihazlarla araçlarımıza işgençe yapıyoruz gibi gelmeye başladı bana... MYLİNK diye bir marka var onu araştırıyorum diğer cihazlar kısmına konuda açtım ilgilenirseniz sevinirim.....

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

okannacar link' Alıntı:
Arkadaşlar paramı geri almaya karar verdim CD400 çook başarılı bence cin malı dandik cihazlarla araçlarımıza işgençe yapıyoruz gibi gelmeye başladı bana... MYLİNK diye bir marka var onu araştırıyorum diğer cihazlar kısmına konuda açtım ilgilenirseniz sevinirim.....
onun cizirti yapmadigini nerden anlicaksiniz