NaviMaster Kullanan Arkadaşlar!!

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: NaviMaster Kullanan Arkadaşlar!!

hllb link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=1825.msg48086#msg48086 date=1316898210]
Halil abi şimdi inceledim navimaster i yeni gelen necvox ile aynı özellikte yani araç menüsünü direk kendi beyninde hazırlamışlar yani menü ile ilgili işlem yapınca ekranın ortasında menü belirmiyor.
inceledim derken netten mi bizzat mı? bir de 'menü ile ilgili işlem yapınca ekranın ortasında menü belirmiyor'u anlamadım? biraz daha açıklayabilir misin? aslına bakarsan necvox'u da birebir incelemedim ki hiç ankara'ya gelsen de kurcalasam biraz :)

HaKaN link' Alıntı:
valla bir arkadaş forumdan hatta telefonda baya bir sohbet ettik kendisi ile
navimaster taktırmış ve bu çince yazılar vs. birçok problem olmuş
söktürerek geri iade etmiş şimdi cyclone taktırmış yerine
navimaster çok tercih edilmiyor sanırım cyclone ve necvox en sorunsuz olanı şu an
acaba aynı sorunlar hala devam ediyor mu? necvox/cyclone ile navimaster arasında dikkate değer fiyat farkı var. bu kaliteden mi yoksa piyasaya sonradan çıkıp yer edinmeye çalışmaktan mı acaba?
ben hala karar veremiyorum bir yandan araça takılı büyük bir ekran hem güzel bir görüntü ve kullanım kolaylığı, öte yandan 2.000tl civarı fiyat. diğer yandan görsel ve kullanım olarak kötü ama 250tl fiyat. olaya cihazın araçta duruşu ve navigasyon özelliği olarak bakıyorum. dvd göstermesi çok ilgimi çekmiyor. onun yerine koltuk başlıklarına ekran koymayı tercih ederim. geri görüş kamerası da park sensörü varken ne kadar gerekli diye düşünüyorum.
birisi 1.000-1.200tl civarı necvox taksa ne olurdu sanki :)
[/quote]

netten inceledim abi şöyle diyeyim eski necvox da aracın menü işlemcisi(ekranı)üstünde kalıyordu onu takılan necvox aletinin altında saklıyorlardı menü işlemlerini araç yine onun üzerinden yapılyordu ve menüye girince pat diye ekranın oratsında menü görüntüsü çıkıyordu,şimdi yeni necvox larda aracın menü işlemciside çıkartılıyor ve tamamen necvox üzerinden işlemler yürütülüyor ve menü ile ilgili işlem yapacağın zaman misal sesi açacaksan menü mp3 çalar görüntüsünün üstünde pat diye çıkmıyor ekranın alt köşesinden yavaşça yukarı kayıyor ve işlem bitince aşağıya tekrar kayıyor bu daha kibar ve daha doğal bir gürüntü sunuyor.birde abi bu bayramda Ankaraya gelme işi yattı hanım hamile uzun yol yapamıyoruz,aslında gelip seninle buluşma pilanlarım vardı ama artık çocuk doğduktan sonra olucak inşallah :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

ne kadara takıolar kı=?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1825.msg48099#msg48099 date=1316929609]
[quote author=ulas79 link=topic=1825.msg48086#msg48086 date=1316898210]
Halil abi şimdi inceledim navimaster i yeni gelen necvox ile aynı özellikte yani araç menüsünü direk kendi beyninde hazırlamışlar yani menü ile ilgili işlem yapınca ekranın ortasında menü belirmiyor.
inceledim derken netten mi bizzat mı? bir de 'menü ile ilgili işlem yapınca ekranın ortasında menü belirmiyor'u anlamadım? biraz daha açıklayabilir misin? aslına bakarsan necvox'u da birebir incelemedim ki hiç ankara'ya gelsen de kurcalasam biraz :)

HaKaN link' Alıntı:
valla bir arkadaş forumdan hatta telefonda baya bir sohbet ettik kendisi ile
navimaster taktırmış ve bu çince yazılar vs. birçok problem olmuş
söktürerek geri iade etmiş şimdi cyclone taktırmış yerine
navimaster çok tercih edilmiyor sanırım cyclone ve necvox en sorunsuz olanı şu an
acaba aynı sorunlar hala devam ediyor mu? necvox/cyclone ile navimaster arasında dikkate değer fiyat farkı var. bu kaliteden mi yoksa piyasaya sonradan çıkıp yer edinmeye çalışmaktan mı acaba?
ben hala karar veremiyorum bir yandan araça takılı büyük bir ekran hem güzel bir görüntü ve kullanım kolaylığı, öte yandan 2.000tl civarı fiyat. diğer yandan görsel ve kullanım olarak kötü ama 250tl fiyat. olaya cihazın araçta duruşu ve navigasyon özelliği olarak bakıyorum. dvd göstermesi çok ilgimi çekmiyor. onun yerine koltuk başlıklarına ekran koymayı tercih ederim. geri görüş kamerası da park sensörü varken ne kadar gerekli diye düşünüyorum.
birisi 1.000-1.200tl civarı necvox taksa ne olurdu sanki :)
[/quote]

netten inceledim abi şöyle diyeyim eski necvox da aracın menü işlemcisi(ekranı)üstünde kalıyordu onu takılan necvox aletinin altında saklıyorlardı menü işlemlerini araç yine onun üzerinden yapılyordu ve menüye girince pat diye ekranın oratsında menü görüntüsü çıkıyordu,şimdi yeni necvox larda aracın menü işlemciside çıkartılıyor ve tamamen necvox üzerinden işlemler yürütülüyor ve menü ile ilgili işlem yapacağın zaman misal sesi açacaksan menü mp3 çalar görüntüsünün üstünde pat diye çıkmıyor ekranın alt köşesinden yavaşça yukarı kayıyor ve işlem bitince aşağıya tekrar kayıyor bu daha kibar ve daha doğal bir gürüntü sunuyor.birde abi bu bayramda Ankaraya gelme işi yattı hanım hamile uzun yol yapamıyoruz,aslında gelip seninle buluşma pilanlarım vardı ama artık çocuk doğduktan sonra olucak inşallah :)
[/quote]
anladım teşekkür ederim, bu durumda çok kötü değil görünüyor. ankaraya gelemeyecek olmana üzüldüm artık başka zaman.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navimaster geri görüş kamerası ile birlikte 1.600tl (7-8 taksit) fiyat aldım, sizce fiyat nasıl? bir de ankaradaki arkadaşlardan yaptırmayı düşünen var mı?

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende ankaradayım.bende düşünebilirim.görebileceğimiz varmı halil abi buluşup baksak

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttayan link' Alıntı:
bende ankaradayım.bende düşünebilirim.görebileceğimiz varmı halil abi buluşup baksak
bi araştırayım yarın görmeye çalışalım yazarım buraya

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bugün tekrar tekrar düşündüm 1.600tl de benim için pahalı. ben vazgeçtim bu navimaster necvox işinden harici navigasyon kullanmaya devam edeceğim. ne zaman ki 1.000tl olur o zaman tekrar düşünürüm. bu gidişle düşmez zaten fiyatı ben de almam :)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatı bende pahalı buluyorum. Honda civiclerin 1000-1200 tl civarında Bence opel navigasyon sistemi şu an için reel fiyattan yüksek araç yeni olduğu için sanırım. Bir müddet sonra fiyat düşeceğine inanmak istiyorum. ))

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nokia N 8 deki navi yetiyor şimdilik :D . ne zaman ucuzlar o zaman alırım bende.

melen26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben yaklasık uc aydır kullanıyorum hıc bır sıkıntısını gormedım ıkı dezavantajı var tabı dıgerlerını gorme fırsatım olmadıgı ıcın bılemıyorum bırıncısı usb ve cd calarken ekranın mavı olması ve bu ekran ısık rengının degısmemesı ton ayarı dusuk ısık yada gece ısık mod ayarı var ama ben kısısel olarak sevmedım ıkıncısı dıs hava sıcaklıgı devamlı gostermıyor bır tusa bastıgında klıma ayarı degıstıgınde veya dıs hava sıcaklıgı degıstıgınde ekrana gelıyor bu bılgıler...baska da memnun olmadıgım bır sey yok....