Navi600 navigasyon ekranı sonradan takılır mı ?

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba. astra j 1.4 t active select cosmk araç sahibiyim. henüz 1 ayım dolmadı aracımdan çok memnunum ancak pişmanlığını yaşafığım tek şey navi600 ekletmemek. acaba bu ekranın sonradan montajı mümkün mü ? yetkili servisler böyle bir hizmet veriyor mu? forumu taradım ama cevabını bulamadım. şimdiden çok teşekkürler

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navi600 navigasyon ekranı sonradan takılır mı ?

Navi600 ü altedecek bir sürü ürün var. Neden 600? Cyclone Necvox Navimate Navin gibi markaların normal ve android ürünleri var.

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinallik başka bir şey...  ;)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dimens link' Alıntı:
arkadaşlar merhaba. astra j 1.4 t active select cosmk araç sahibiyim. henüz 1 ayım dolmadı aracımdan çok memnunum ancak pişmanlığını yaşafığım tek şey navi600 ekletmemek. acaba bu ekranın sonradan montajı mümkün mü ? yetkili servisler böyle bir hizmet veriyor mu? forumu taradım ama cevabını bulamadım. şimdiden çok teşekkürler

Malesef NAVI600 sonradan takılamıyor.

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Navi600 ü altedecek bir sürü ürün var. Neden 600? Cyclone Necvox Navimate Navin gibi markaların normal ve android ürünleri var.

Cevabınız için teşekkürler. Elbette orjinal üründen çok daha iyi ürünler var ama anladığım kadarıyla özellik kaybı yaşamadan bütün menüleri aynı şekilde kullana bildiğim ancak navimaster var.  Nedense bu ürünlerin arayüzleri pek hoşuma gitmiyor. Zevk meselesi tabi ama bana çok yapma geliyor, youtubedaki videoları izledim hele o mavi wallpaperlar falan gerçekten hoşuma gitmedi ama bu gidişle ya bu şekilde kullanacağım ya da beğenmediğim o ürünlerden birini takmaya mevbur kalacağım.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dimens link' Alıntı:
Cevabınız için teşekkürler. Elbette orjinal üründen çok daha iyi ürünler var ama anladığım kadarıyla özellik kaybı yaşamadan bütün menüleri aynı şekilde kullana bildiğim ancak navimaster var.  Nedense bu ürünlerin arayüzleri pek hoşuma gitmiyor. Zevk meselesi tabi ama bana çok yapma geliyor, youtubedaki videoları izledim hele o mavi wallpaperlar falan gerçekten hoşuma gitmedi ama bu gidişle ya bu şekilde kullanacağım ya da beğenmediğim o ürünlerden birini takmaya mevbur kalacağım.

Arka planlar ve temalar değiştirilebiliyor.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğiniz gibi sonradan takılan ürünlerin grafikleri kalitesiz bir izlenim bırakıyor.
Fakat android olan ürünler görsellik açısından da daha başarılı.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar hazı konusu açılmışken; benim aracım cosmo haliyle üzerinde entegre bluetooh var. herhangi bir cihaz taktığımızda Bluetooth bağlantısı nasıl oluyor ? Karışmalar oluyor mu ? yardımcı olabilir misiniz ?

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sonradan takılamamasının sebebi nedir acaba ? her türlü cihaz takılıyor sonradan da bu neden olmuyor ? acaba sonradan navi 600 satılmadığından mı ? çıkma parça olarak bulsak yine de takılması mümkün olmaz mı ?