Nasil Pist Yariscisi Olunur ??

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,

beni bilen bilir her zaman bu yarış işlerini sewdim elimden,ayagımdan ve cebimizden geldigi kadarda katıldım:eek: ..ama bugün maalesef yarısmak için her zaman ki pistimiz yok :( şimdi diecegim şudur ki aldıgım bir bilgiye
gore pist yarıslarına çıkmak için (korfezdde grup a n vs.)ehliyet gerekmiormuş.hatta selim bacaoglu,(ali bacıoğlunun oğlu) 16 yaşında
fiat abarth ta basladı yarısarak ama yol yordam blıo kendısı nede olsa yarıscı bı babası var şanslı.

YA BİZ YOL YORDAM BİLMEYEN ELEMANLAR NAPACAS __??:eek:

bu konuda tecrubeli arkadaşlarımızdan ve abilerimizden yardım bekliorum
mutlaka benim gibi düşünenler vardır.

herkese iyi günler.

volkan. :D

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pist yarışçısı olunmaz, doğulur :p .

Aslında bir bakıma doğru bu söylediğim, çünkü senin de söylediğin gibi oldukça maliyetli bir spor dalı.Bir ara kurslar vardı, sonra seçmeler
falan yapıyorlardı ama sonra ne oldu bilmiyorum...

Yine de safarimotorsport.com'a falan bakmadıysan bir bak istersen...

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben %99.9 dogdum ama /0.1 dogmadım çünkü maddi kaynak :D pek yok ama bi bakalım :) inş.olurum.saten insan kenidini istapladıktan sora :)
fabrika takımına gecer yannışmı ? :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyede bu işler zor.
bizim bi eleman var eğer olsaydı o olurdu diye düşünüyorum adam da garip bi olay var bugüne kadar binlerce kişi izledim nissan da çalışırken vaolkan ışık da dahil böyle bi stil kimsede görmedim .

Türkiyede bazı sporlar için yeteneğin değil çok müthiş paran ve zamanın olacak eğer paramda zamanımda var diyorsan yapabilirsin internette araştır renç koçibey in falanda kursları vardı bi ara.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
o istediklerinin hepsi paraya ve çevreye bakıyor inan bana,bu camianın içindeyim ve neredeyse herkesin kuyruğu birbirine değiyor,bende de ralli yeteneği var hatta girdiğim etaplarda en az 5 pilottan daha iyi zaman yapıoyrum ama işte "para para para" :(

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pist yarışcısı

pist yarışcısı=para para :)

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beim bildiğm istanbulda , hakan dinç in kurduğu safari yarış okulu war ilk önce 2 günlük pist eğitimi alıyosun ... 600 euro yol yemek hariç ... burdan sertifika alırsan .. safari yarış okulu bünyesinsde yapılan cuplar war .. siena cup ,, yıllık 8000 euro karşılığında bi sezon yarışabilirsin .. lastik , servis , benzin bu fiyata dahil....

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi_onur' Alıntı:
beim bildiğm istanbulda , hakan dinç in kurduğu safari yarış okulu war ilk önce 2 günlük pist eğitimi alıyosun ... 600 euro yol yemek hariç ... burdan sertifika alırsan .. safari yarış okulu bünyesinsde yapılan cuplar war .. siena cup ,, yıllık 8000 euro karşılığında bi sezon yarışabilirsin .. lastik , servis , benzin bu fiyata dahil....

bence kendini ıspatlamak birilerinin gözüne girmek amacıyla bu para az bile ama siena cuptan kim keşfeder kimin dikkatini çekersin o biraz muallak..

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
bence kendini ıspatlamak birilerinin gözüne girmek amacıyla bu para az bile ama siena cuptan kim keşfeder kimin dikkatini çekersin o biraz muallak..

bana sorarsan durum tam tersi... cup tarzı organizasyonlarda en ii hızlı plotla en yawaş pilot arasındaki fark tur başı na belki 1 sn dir çünkü araçlar aynı özelliklerde we aynı güç de ..... bence bu tarz orglara girip göze batarsan .. bide şansın yawer giderse belki devamı gelir ....