Muğla-Bodrum Çerçiler Bakım Fiyatları

muglasemih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Muğla-Bodrum Çerçiler Bakım Fiyatları

Karıştırmıyorsam arkadaş ilçeleri işi gereği gezdiğini söylemişti

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet ilçeleri sürekli olarak geziyorum fakat kendi aracımla gezmiyorum. Şirket aracı ile geziyorum.

Astra ile Fethiye'ye gitmektense İzmir bana daha kolay ve uygun geliyor.

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
TEMMUZ - AGUSTOS dönemleri benim için uygun :)
Benim bakım zamanım 2015 Şubat ayına denk geliyor genellikle. Herkesin farklı olabileceği için farklı zamanlarda forum ismini kullanarak veyahut bir kod/şifre gibi bir şey ile indirimden faydalanmak isteyebiliriz.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cekY link' Alıntı:
Benim bakım zamanım 2015 Şubat ayına denk geliyor genellikle. Herkesin farklı olabileceği için farklı zamanlarda forum ismini kullanarak veyahut bir kod/şifre gibi bir şey ile indirimden faydalanmak isteyebiliriz.

ahh ahh keşke öyle olsa bende çok isterim başvuruyu yaptık bakalım

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar Aydın Surtaş'tan aradılar mail dikkatlerini çekmiş belli ki. konumun başlığına "öneri - şikayet - istek - davet" yazmıştım :)
Arayan hanımefendi kendini tanıttı ve geçenlerde (cumartesi günü) ben aradığımda 683tl olan fiyatta iskontolarının da olacağını söyledi ama ilk etapta bunu söylememe nedeni benim fiyatı duyunca şaşkınlık belirtmememmiş tabi şu halimi görmedi "  ??? "  005hihih
sonrasında bana "telefonda size yapabileceğimiz iskontolardan bahsetmiş olmam gerekiyor" dedi. ki bu bir üst cümleyle çelişiyor zaten  dft012
her neyse bende söylemediğini ve fiyatlardan herkesin memnuniyetsizliğini,çevre illerden bile hem gezme hem bakım anlamında arkadaşlarımızın gelebileceklerini (yakıt zararları olur tarzı bi girişimi olsa da hanımefendinin bizim küçük buluşmalarımızdan haberi olmadığı için bunu hoş gördüm) vs. belirttim.
birkaç araçla toplu halde gelmenin fiyatı etkilemediğini sadece şirket araçlarında bu tarz bir uygulama olduğundan bahsetti ve biz şahıs araçları için olan iskontoyu açıkladı.
capo parçada %5, işçilik de %10 bu şekilde son fiyatı bir kez daha hesaplamasını rica ettim ve bu sırada forumumuz hakkında bilgi istedi. bende Odak Dynamics'den bahsettim ve biz Ege'de olanlar içinde kendilerinin bu şekilde bir sponsorluk ve biz opelsizasla ailesi için indirimler, kampanyalar vs. yaparak hem bize cüzzi anlamda maddi katkı ve özel müşteri hoşgörüsü sağlayabileceklerinden, hem de kendilerinin müşteri potansiyelinin artacağından bu sayede ustalarının da deneyimlerinin artacağından vs. bahsettim tabi ki onlarında daha çok gelir elde edebileceklerini vurguladım  ;) ve bu arada iskontolu fiyatımızda hesaplandı :)
evet açıklıyorum capo son fiyat 624tl çıktı sanırım düz olarak 600tl olabilir.

not: bu fiyatların şu an geçerli olduğu döviz kuru vs. den etkilendiğini de ekleyeyim.

şimdilik bu kadar arkadaşlar inşallah daha ileri bir güzellik olur special_prayer

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlgi velakanız için teşekkür ederim.

En kötü ihtimal 600'e yapılır diye düşünüyorum bende. 100 TL'de olsa kardır. Zaten her ay gidiyorum İzmir'e.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zinarturgut link' Alıntı:
İlgi velakanız için teşekkür ederim.

En kötü ihtimal 600'e yapılır diye düşünüyorum bende. 100 TL'de olsa kardır. Zaten her ay gidiyorum İzmir'e.

rica ederim sizde gitmeden önce bence arayın ve fiyat yüksek vs. diye diretin derim.
birde ben Aydın Surtaş'la konuştum aklınızda olsun fakat şirket gereği durum aynıdır diye tahmin ediyorum

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsim vermeyeyim ama bir satış danışmanı arkadaşımız aracın bakımını dışarıda yaptığını, sonrasında servise kayıt açıp girdiğini söylemişti bana. Yani opel satan adam bile servise girmiyor fiyat yüzünden.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zinarturgut link' Alıntı:
İsim vermeyeyim ama bir satış danışmanı arkadaşımız aracın bakımını dışarıda yaptığını, sonrasında servise kayıt açıp girdiğini söylemişti bana. Yani opel satan adam bile servise girmiyor fiyat yüzünden.

bi tanıdığım olsa ve sıkıntı olmayacağını bilsem bende böyle yapardım. abartıyorlar çünkü fiyatta